Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Semmi értelme az életemnek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi értelme az életemnek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig még egy fiút sem érdekeltem igazán, csak randijaim voltak és kész. De irántam még senki se érzett nagy szerelmet. Hiába van munkám, hogy ha senkim nincs. A munkahelyemen sem szeretnek, onnan is kilógok mint mindenhonnan. Nem vagyok egy vagyok, belevaló nő, akiről a férfiak álmodnak. Még csak szexuális tapasztalom sincs így 24 évesen. Bár meg se születtem volna.
2016. okt. 22. 22:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
Még csak 24 éves vagy, talán ha másra koncentrálnál, és ezt a párkapcsolati témát elengednéd és pozitiv lennél, bevonzanád a férfit :) de ha nem hiszed el, hogy így sikerülhet, nem is fog. Észrevettem, ha jó kedvvel tekintek másokra, mindenki megérzi, hiába vagyok épp slampos stb...
2016. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Honnan tudod, miről álmodnak a férfiak.. Inkább arról mesélj, te milyen férfiről álmodsz! Gyanítom, ott lesz a probléma gyökere ;)
2016. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Az adja az élet értelmét, hogy valakitől (szexuális jellegű) elismerést kapsz?
2016. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze majd jönnek a válaszok, hogy én vagány, nagyon jóképű férfiről álmodozom, de ez egyáltalán nincs így.
2016. okt. 22. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem,azt kívánom bárcsak halott lennék,úgysem kellek,hiányoznék senkinek sem. Most dobott ki egy pasi. Nekem még munkám sincs. Az életem egy nagy sz@rt sem ér. Bár csak meghalnék most azt kívánom!! Együtt érzek kérdező.
2016. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi vagyok rád, már külsőre.

Félre ne érts, nem ez alapján ítélek, de azért lássuk be, hogy ez az első amit meglát az ember és sajnos ilyenkor jönnek a csúnya előítéletek.

Egy képet ha küldenél, akkor tudnék véleményt mondani.

Légy nyitott és ha az kell változtass magadon.

Nem azt akarom mondani, hogy fordulj ki magadból és légy teljes valód ellentéte, viszont ha ezt a helyzetet túl akarod lépni, akkor ki kell jönni a komfort zónából és változtass!

2016. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na jó, én érdeklődőm irántad. Mit szólnál egy csésze teához?
2016. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem is vágyom egy "belevaló" nőre, inkább egy nőies, kedves teremtésre. Nem kell, hogy külsőre a legszebb legyen, a belső viszont igen, aki mellett a lelkem otthonra talál, aki biztonságot ad belülről, már ha érthető, amit mondani szeretnék. Persze a külső is fontos, de hidd el, nem elsődleges szempont. Egy majdnem 20 éves kapcsolat végén én sem tudom, hogy mit hoz a jövő, sokszor érzem én is, hogy az egésznek semmi értelme, de te még nagyon fiatal vagy, bár még én is annak érzem magam de ennyire azért én sem írom le magam. Fel a fejjel! 43F
2016. okt. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még mindig képes vagyok meglepődni azon, ha valakinek a párkapcsolat adja meg az élete egyetlen és kizárólagos értelmét.

F

2016. okt. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Lehet ezt így is nézni ahogyan te gondolod, viszont ezt lehet máshogyan is...

Azért lássuk be, hogy az emberek a hiányos dolgokért sóvárognak legyen az pénz, karrier, egyéb földi javak vagy épp emberi kapcsolatok.

Egy nő mindig is érzelmileg magasabb szinten van, volt és lesz mint egy férfi és tudni kell vagy is illik mi szükséges neki.

Itt nyilván nem a párkapcsolat ami egyedül és csakis ez hiányzik neki, hanem sokkal több.

Valaki akit szerethet, aki őt szereti, akivel megoszthatja mélyebb érzéseit, bánatát, gondjait.

Akivel önmaga tud lenni, akivel tud tervezni és a többi.

Mondjuk ilyen részről szerintem egy igazi jó barát is hiányzik az életéből, ahogyan sok embernek is.

Sajnos az élet nem tudni miért nem ad vagy vesz el tőlünk dolgokat, de egy biztos, ha mi nem teszünk azért, hogy változzon és legyen, akkor az nem fog változni és lenni.

2016. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!