Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs párom, nincs értelme az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs párom, nincs értelme az életemnek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy szinte minden ismerősömnek van párja, csak nekem nincs? Vannak tőlem rosszabb emberek is akiknek van pasijuk és gyerekük csak nekem nincs. Törődjek bele hogy vénkisasszony maradok?
2015. dec. 27. 18:17
 1/8 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok.
2015. dec. 27. 18:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Képletesen és tömören fogok fogalmazni ha tényleg ezt gondolod!

Szerintem hülye vagy!

2015. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz, hogy mások miként élik az életüket. Sokkal inkább magaddal, ha alapvetően nincs veled probléma, előbb-utóbb találsz majd társat. 24 évesen kár még ilyeneken aggódnod.
2015. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy csésze tea mellett nyugodtan kiöntheted a szíved nekem.
2015. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy vannak nők, akiknek a családteremtés, fészekrakás az egyik legfőbb életcéljuk, de mondd, nem vagy te még túl fiatalka ahhoz, hogy ilyenen problémázz? :)
2015. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a probléma hogy aluledukált vagy. Általában azok próbálnak rögtön a kardjukba dőlni ha nem jön össze nekik az az egyetlen dolog amit ész nélkül is csinálhat bárki: gyereket.

A múltkor itt egy kérdésben valaki panaszkodott hogy nem tudta átadni a barátjának a karácsonyi ajándékát, egy SZEXI TÁNCOT! Egy olyan kapcsolat ahová az egyik fél csak a testét tudja adni ajándékként nem lesz hosszú életű. És nem akarlak elkeseríteni de most vagy a legkelendőbb korba szóval ennél csak rosszabb lesz.

2015. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy azt gondolod nincs értelme az életednek ha egyedül vagy. Ez azt jelenti, hogy egyedül is maradsz, mert nem tudsz olyan dolgot felmutatni valakinek, hogy veled legyen. Tanulj, sportolj, szerezz hobbikat, utazz stb.
2015. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Írhatsz nekem! Hasonló cipőben járok én is egy jó ideje.

26/F

2015. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!