Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol es hogyan ismerkedjek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol es hogyan ismerkedjek ha a netet mar unom?

Figyelt kérdés

22N vagyok, mivel nem regota lakom itt, ezert nem igazan vannak barataim. A napjaimat munka es suli teszi ki. A netes ismerkedes szamomra mar kizart, mert olyan pasik kattannak ott ram, aki vagy beteges hazudozo, masik eroszakos, stb... masreszt iszonyuan unom a sablon kerdeseket es nem foto illetve betuk alapjan szeretnek szimpatiarol "donteni". Szemelyesen, szemtol szembe szeretnek valakinek a mosolyaba, tekintetebe, illataba beleszereteni. A tarskereson kapott levelek ijesztoek es napi 30-40 levelbol nehez is kiszurni, ki lehet akivel passzolhatunk es talan nem kamuzik.

Otleteket szeretnek, ti hol es hogyan ismerkedtek vagy hova mennetek a helyemben? :) koszonom!! :)


2016. okt. 23. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kávézókban meg hasonló helyeken elég sok embert megismertem csak meg kellene ismerned egy két másik lányt a környékeden és velük elmenned egy két helyre onnantól kezdve jó lennél :) pl munkahelyen vagy suliban tuti találsz egy két barátot
2016. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdj el sportolni, keress valami hobbit, mindenfelé vannak társaságok akik kirándulni járnak, és lehet csatlakozni, sőt, mázlista vagy, mert ott az iskola, egyszerűen menj el iskolai programokra, mindig van egy csomó.



Én például az összes társaságomban azt látom, hogy az újonnan érkező lányokat elég gyorsan befogadja a társaság, hívják őket más programokra is, és ha nem is ott ismerkednek ahova eredetileg mentek, gyorsan találnak párt.

2016. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sportolás és tánc.
2016. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!