Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kövér nő ugyanannyira nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér nő ugyanannyira nem kell a férfiaknak, mint egy kövér férfi a nőknek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Én kövér vagyok, de szexre van több férfi is aki akar.

Az más kérdés, hogy kapcsolatra nem, de legalább nem halok meg szűzen.

2016. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

a szépség relatív, mindenkinek más tetszik, más az ízlése


itt alattad pár kérdéssel egy extrém kövér túlsúlyos srác vékony csajt akar magának, esetleg próbálkozz be nála, hátha csak ez a vékonyságra való hajlam egy deffekt nála


itt a kérdés linkje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


A kövérség = EGÉSZSÉGTELEN LUSTA ÖNUTÁLATTAL TELI KOMPLEXUSOS ÉLETMÓD (nem vesszük figyelembe azt, aki betegség miatt hízott meg, mert arról ő nem tehet)

2016. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, a kövér lánynak nagyobb esélye van.


Volt egy lány ismerősöm, elég molett volt, aztán egyszer összegabalyodtunk, és kiderült, hogy rettentően bevállalós, megértettem, hogy miért nem okozott számára gondot találni valakit egy éjszakára,


Férfiként erre kisebb az esély, meg sem fogja tudni a nő, hogy mit tudsz ágyban, mert nem juttok odáig.

2016. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Kövér nő vagyok, egyéjszakást nem akarok, másra meg eddig nem kellettem senkinek.


Viszont 3 csinos barátnőmnek is kövér a pasija. Nem mackós, kövér.

2016. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lányoknak sokkal könnyebb.

Egy kövér és/vagy csúnya sokkal könnyebben talál magának egy "normál" fiút, mint egy kövér és/vagy csúnya fiú egy "normál" lányt.

2016. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy kövér nő kelendőbb, még ha csak "egyéjszakásra" is.

Egy kövér férfinek esélye sincs.

2016. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pl NAGYON imádom a kövérebb csajokat. Szóval nekem még jó is lenne nem, hogy hátrány. XD Ha szeretnél ismerkedni írj nyugodtan. :)
2016. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!