Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha idősebb nők vizuálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha idősebb nők vizuálisan "csorgatják rajtam a nyálukat", akkor az azt jelenti, hogy a fiatal csajoknak/nőknek is bejövök?

Figyelt kérdés
Sokszor megfigyeltem már a buszon, hogy rengeteg öregasszony/idősebb nő (+50) alig bírja rólam levenni a szemét, kéjes pillantásokat vet rám (gyakran zavarba is jövök emiatt) és nekem ebből sokszor úgy tűnik, hogy vonzó vagyok a szemükben. Pedig nem gondolom magamat jó pasinak, mert annak ellenére, hogy többen mondták már, hogy helyes/jóképű vagyok mégis elég alacsony és borzasztó vékony vagyok én pedig úgy tudom, hogy a mai lányoknak a magas, sportos fiúk jönnek be (az arc szinte majdnem mindegy csak csúnya ne legyen) és rosszul vannak az alacsony srácoktól. Szóval ebből kifolyólag átlag alattinak gondolom magamat, csupán arc miatt meg még egy csaj sem zúgott bele egy pasiba sem amióta világ a világ. Tehát akkor lehetséges, hogy egy kiéhezett vénasszony minden srácot vonzónak tart, aki kis túlzással kicsit szebb az ördögnél vagy ha valaki idősen szépnek lát, akkor a fiatalabb korosztálynak is hasonló lehet az ízlése? Nektek volt már ehhez hasonló "élményben" részetek?

2016. okt. 20. 22:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja, annyit még hozzáteszek, nemcsak a buszon, úgy kb. mindenütt. Csak most hirtelen a legutóbbi élményem jutott eszembe.
2016. okt. 20. 22:10
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Lehet a hátad mögött ülőt, vagy a telefont a kezedbe, ruhádon valamit "néznek a vénasszonyok".....(idős hölgyek) és cseppet sem csorog ott semmi a te látványodtól! :XD
2016. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Brühahahhh.... -álmodik a királyfi!


Ez a nap vicce. Szegény idős nők milyen perverzek lettek hirtelen!

2016. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Biztos csak hasonlítasz a gyerekükre, unokájukra.

Kétlem azokat a kéjes pillantásokat :)

2016. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen. -"Ez a fickócska pont mint a Lacókám csak véznább szegénykém, biztos nem sütnek néki olyan jó palacsintát amilyet én tudok...
2016. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#3: Nem mintha annyira büszke lennék erre a jelenségre, de ha már senkinek nem sikerült értelmes választ adni, akkor valaki magyarázza már el ennek a pszichológiáját. Vak meg nem vagyok, lehet látni egy emberen az érzelmeket, szóval ne gyertek ilyen hülyeségekkel, hogy mást nézett stb. Inkább azt mondjátok meg, hogy egy 60 évesnek az ízlése és pasikkal kapcsolatos érzelemvilága mennyiben különbözhet (ha egyáltalán különbözik) egy huszonévesétől?
2016. okt. 20. 22:44
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vénasszonyként mondom, nekem nem jut eszembe a most divatos külsejű, fokhagyma gerezd seggű fiúcskákról, hogy össze kéne velük gyűrni egy lepedőt. Ha néha megbámulok egy fiatal srácot a buszon, annak főként az arca kelti fel a figyelmemet, például a múltkor láttam egy tündéri kölyköt, olyan pofija volt, mint egy angyalkának, hatalmas kék szemekkel, és fekete szempillákkal. Na de ennek sincs sok köze az erotikához. Ha már vonzónak tartok valakit, az tényleg csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél, de legyen határozottan férfias.
2016. okt. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Tehat ezen a logikan haladva ha neked bejonnek a fiatal csajok,bejonne az anyjuk is?


Vannak kulonbozo korosztalyok.Attol meg h uaz a nemuk,mas tetszik nekik,mas miatt neznek meg,masok a preferenciaik.


Ahogy latod a nyalcsorgatast az 50eseknel,ugyanugy latnad a 20eveseken is,ha lenne.


De nehezen hiszem h anyam barhol tiniket stirolne ahogyan mar en sem teszem 30evesen...

2016. okt. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem csak nézelődnek a nénik. mi a frászt tudnak egy buszon csináéni
2016. okt. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért néztek mert nem adtad át a helyed. Ne haragudj de biztos nem azért mert az jár a fejükben hogy húúú de szexi vagy. Anyukám 50 éves. Biztos vagyok benne hogyha rád nèzne nem olyan szándékkal tenné, hanem mert társaságba mit tudom én káromkodtál, vagy rágó ragadt a gatyádba, leesik rólad a gatya, fura a hajad, meg ilyenek. Semmiképpen sem erotikus vággyal
2016. okt. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!