Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan vannak itt, akik magányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak itt, akik magányosak?

Figyelt kérdés
Hol szoktatok ismerkedni,ha nem jártok el bulizni és úgy nagyon sehova?
2016. okt. 24. 12:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sokan,igen.El szoktam járni bulizni,de akkor is,és ott is pontosan ugyanúgy elkerülnek a nők messzire,pedig teljesen normálisan közelítek,nem vagyok egy csúnyaság sem...
2016. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én mondhatni az vagyok, itt szoktam ismerkedni, utóbbi időben nagyobb sikerrel (barátilag). :) Aki gondolja, írhat nyugodtan. 26F
2016. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nagyjából sehol :D Az interneten próbálkozom néha, mert az legalább megy nekem, csak éppen partnert nem találok hozzá. Az utóbbi néhány évben leszállóágban vagyunk az internet értelmes felhasználását illetően.


25/F

2016. okt. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Én eljutotam oda, hogy a telkeről se megyek ki szívesen. A jövőben is csak a melóba járok el majd, meg néha színházba és gyógyfürdőbe, de ezt leszámítva körbefalazom a telket, hogy a farok szomdszédok ne lássanak át, aztán gyűjtögetek a ház növelésére, hisz itt leszek legtöbbet. Meg néha megyek nyaralni, mint Misztö Bín, meg qrvázások.
2016. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Aki Hajdú-Biharból van nyugodtan írhat. Persze 26 év felett.
2016. okt. 24. 12:32
 6/18 anonim ***** válasza:
Én magányos vagyok és közben nincs kedvem ismerkedni meg kimozdulni. :D ez a "legjobb". Csak néha eszembe jut, kivel fogok mindent megbeszélni, ha a családom már nem lesz velem.
2016. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja, látom, én vagyok az egyetlen nő. Magányos lányok nincsenek is?
2016. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen sokan. Nem ismerkedek sehol.
2016. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, de engem nem zavar.

Jól megvagyok egyedül is.

2016. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen :( De nem pasizni szeretnék, hanem csak barátkozni. 21/L
2016. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!