Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hazudják sokan (nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják sokan (nők is), hogy a méret nem számít? A legújabb kutatás szerint a világ átlag 13,2cm és az európai átlag is 14-15cm mégis a legtöbb nőnek 15-16cm kell vagy több és a 13-14cm meg nem jó pedig csak 1-2cm a különbség.

Figyelt kérdés
Amit azért igazságtalannak tartok,mert egy az, hogy nem tudom 1-2cm hogy számíthat ennyit, a másik meg, hogy a nők nevezik felszínesnek a férfiakat holott ők elvárják hogy a férfi legyen x cm magas és x cm nagy farka. Ez mi ha nem felszínesség? Ráadásul ha egy nőnek mondjuk nem jó a feneke eljár edzeni és ha sokára is de jó feneke tud lenni. Ha meg zavarja, hogy túl kicsi a melle akkor meg tudja műttetni, de egy férfi ha nem elég magas és/vagy nem elég nagy neki azzal nem tud mit kezdeni.

2016. okt. 16. 10:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Persze.
2016. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
77%
Kisfarkú srácként mondom, hogy ez már tényleg marha unalmas. Nem vagyok megelégedve magammal, nagyon nem de bízom, hogy ez a méret egy lánynak meg fog felelni. Nem az instapiiiiicsákból kéne kiindulni, meg nem is egyéjszakásoknál kéne próbálkozni, hanem normális lányoknál, akkor amikor már megszerettek. Ott is benne van, hogy nem felelsz meg neki, de azért kisebb az esélye. Az meg hogy valakinek 15 jó, de 13 nem az meg hülyeség. 23/F
2016. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
25%
Én nem hazudom, elismerem, számít. Nekem a fa$z 17 centinél kezdődik.
2016. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
20%
Nekem 20 centis a farkam és 5 cm vastag. Sosem panaszkodott rá egy nő sem.
2016. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
90%

Egyetlen egy nemnek van gondja az intim mérettel, mégpedig maguknak a férfiaknak!

Ha egy pasi jó az ágyban, az nem a méretén fog múlni. Egy teljesen átlagos 14-15 cm-el rendelkező pasi is lehet k..va jó az ágyban (saját tapasztalat) és egy 18-20 cm-el rendelkező pasi is lehet s..r az ágyban (ez is saját tapasztalat).

Minden a hozzáálláson múlik, a méreten vajmi kevés, kivéve ha nem 10 cm alatti és 20 cm feletti méretről beszélünk. Mert ott nyilván számít. De átlagos méretnél nem számít! Ezt csak a pasik hiszik. Ha valaki jó az ágyban, akkor 14 cm-el is jó lesz az ágyban.

Aki meg sír, hogy nem felel meg a mérete a nőknek, az meg higgye el, hogy nem a mérete miatt panaszkodnak!

2016. okt. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
76%
Ezek a "kutatások" valójában csak megkérdezéses, önbevallásos bemondásos felméréseken alapulnak és nem tekinthetők természettudományosan is egzakt kutatásnak. Bemondásra meg nem kell semmit elhinni. A szóbanforgó szerv egyébként is elsősorban a megtermékenyítő anyag célbajuttatására szolgál és nem másra. Arra pedig egy rövid darab is tökéletes.
2016. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
28%

[link]


Tessék, itt van feketén-fehéren, hogy a magyar átlag az 16-17 centiméter. Tehát vannak ennél nagyobbak is, meg kisebbek is, meg sokaknak van 17 centis farka.

Ha valakinek csak a világátlag van meg, a 13 centivel, akkor sima ügy, hogy lapátra kerül. Ugyanis pikkpakk lehet olyat találni, akinek megvan az a szükséges 17 centiméter, aminél a fa.sz kezdődik.


Miért ne számítana a méret?! Azt ugye tudod, hogy a szex az, mikor a farok mozog a punciban? Nem a mellét dugod, nem azt, hogy hány kiló, nem számít, van-e rajta narancsbőr. Azt meg első találkozásnál le nem vágja egy pasi sem, hogy milyen a punci.

De a farok mérete számít, elvégre azon múlik, hogy egyáltalán mit érez a nő, miközben dugják.

Lehet veregetni a vállatokat, hogy persze kicsikém, elég oda 10 centi is, attól is el lehet élvezni. Ha ez így lenne, behalna a tamponipar, mert az is lehetne érezni.


Egyébként a farkhosszabbítás sem kerül többe, mint a mellnagyobbítás, nem fáj jobban, mint a kisajak plasztika vagy a hüvely szűkítés: ideje, hogy ti is meg akarjatok felelni az elvárásoknak! Tessék nyújtani, amit nyújtani tudtok!

2016. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
28%

ma 11:10

Naná a pasinak legyen pénze meg izmos teste, meg méteres farka... ezzel szembe mit tesz a nő bele a kapcsolatba? A p*náját... semmi többet mert a legtöbb nő ilyen buta alulmüvelt hisztis p*csa akik guvadt szemmel rikácsolnak ha valami nem úgy van ahogy ők akarják... te is valami feminista lökött csak lehetsz aki cosmo meg Bravo magazinokon nőttèl fel és azt hiszed hogy a nőknek több joguk lehet mint egy pasinak.

Oké lehetnek ilyen igènyeid de akkor cserébe fözöl mosol takaritasz és akkor tèrdelsz mikor az urad úgy akarja... ugye ez már nem tetszik mert milyen középkori... nőj fel kislány végre és azt becsüld meg amit kapsz ...

2016. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
71%

Én sosem tagadtam, hogy számít a méret.Szeretem érezni, ha feszít, ha érzem, hogy bennem van.16 éve élek nemi életet, szóval nem most kezdtem.És igen, lapátra tettem azt, akivel semmit nem éreztem.Sőt, én kis hülye azt hittem,( volt egy férfi, összeköltöztünk), hogy majd a szerelem elég lesz.Hát nem lett, 3 hónapig bírtam, otthagytam.

Felnőtt nőként vállalom, hogy számít a méret, de még soha senkiét nem mértem meg.Egyszerűen érzem, hogy kitölt-e, vagy sem.

2016. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
78%
És szerintem #8-as sem egy tinilány, hanem egy tapasztalt, felnőtt nő, aki tud különbséget tenni, hogy mekkora az akkora, ami kell.
2016. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!