Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadtam, hogy szingli maradok még egzisztenciálisan el nem érek egy szintet, innen hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan régóta nem élek kapcsolatban, hogy azt sem tudom már, hogy kell szeretni, de elfogadtam a helyzetem. A kérdésem az, hogy szeretet hiányomon mégis enyhíteni akarok, hogy tegyem meg?

Mivel rájöttem, hogy hatalmas birtoklási vágyam van ezért egy laza kötetlen kapcsolatot akarnék egy hölggyel, de hol találok ilyet? Nem akarok fizetős szolgáltatást igénybe venni, de ugyanakkor maximum vágyaktól fűtött, teljesen érzelemmentes úgymond baráti viszonyt akarnék az adott hölggyel. Volt már ilyenben részem, én élveztem a rengeteg közös programot ugyanakkor azt is, hogy egyszerre voltunk szeretők és barátok is.



2016. okt. 24. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Az "egyszerre voltunk szeretők és barátok is" konkrétan az ideális párcsapcsolat szűkszavú leírása... amin változtatnod kellene, az a - nyilván te is tudod - birtoklási vágy. Oké, hogy rengetegen élnek ilyen birtoklási vágyból eredő "szerelmi" kapcsolatban, de láthatóan te is tudod, hogy azért az nem az igazi... magára a kérdésre nem igazán tudok válaszolni, hiszen a szeretethiányodat nyilván egy valódi szerelemmel, párkapcsolattal tudnád "befoltozni". De a kérdésedből arra következtetek, hogy ezzel te is tisztában vagy.
2016. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a furcsa ahány ilyenben volt részem sosem mondtuk, hogy mi van közöttünk csak élveztük az együtt töltött időt.
2016. okt. 24. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!