Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem értitek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem értitek úgy, hogy ebben a torz' világban (kevés kivétellel), minél később ismeri meg az ember a párját, annál biztosabb, hogy le is tudja vele élni a hátralevő életét?

Figyelt kérdés

2016. okt. 25. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez nagyon jó poén. Ha valaki mondjuk 94 évesen ismri meg a párját akkor szinte 100%, hogy mellette is hal meg. Hát haha.
2016. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

* érzitek. - még a telefon nem tudja kezelni az érzelmeket.. (hahahha)


Egyébiránt nem poénnak szántam. Nincs az ma már, mint régen, hogy akár huszonévesen össze jönnek, valóban szeretik egymást! Monogámok! Ha baj van, megoldják és nem eldobják, stb..

2016. okt. 25. 22:35
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

régen se volt más mint most. Csak akkor nem volt fészbúk, az emberek könyvet olvastak és nem mások magánéleti képeit nézegették online. Így ha valaki lecserélte a párját, az csak hosszú idő után derült ki.. addig csakis a közvetlen környezete tudott róla.


Épp minap néztem egy filmet, 1700as években játszódott.. lelőttek benne egy embert, azt mondták, hogy 3 nap mire eljut a hír a legközelebbi városik, ami 50 mérföldre van, 1 nap mire a sherif összekapja magát, 3 nap mire visszaérnek.


Manapság mi az az 50 mérföld? Amerikában történik valami, azt 2 percen belül az egész világ tud róla.

2016. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Furamód nekem sok olyan ember van a környezetemben, akiknek nem ez a tipikus hozzáállása van, amit te említesz, hanem igyekeznek megoldani a problémákat, és kitartani amíg lehet. De még így is előfordul, hogy idő közben rájönnek, hiába volt sok szép évük, valami annyira megváltozott, hogy már úgy érzik, semmi keresnivalójuk egymás mellett. Ilyen egész biztosan volt régen is, csak akkor nem lehetett olyan szabadon felvállalni ezt, mint most. De soha nem tudtam elítélni ezt se. Szerintem van az a pont, ami után már nem érdemes folytatni, és ez még mindig jobb, mintha elmondhatják, hogy leélték együtt az életüket, de nagy része boldogtalanul telt.
2016. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

A kérdésed egy érdekes témát feszeget (hűség, kitartás), de biztosan van benne igazság, hiszen én is láttam már erre példát.

Szerintetek van esélye egy 31 éves szűz pasinak a mai világban úgy párt találnia, hogy az komoly érzelmekre alapuló kitartó kapcsolat legyen?

2016. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy nem lehet szakítani! :D én is megtettem, a fent említett okok miatt, nem is egyszer.


De nekem ez a két hetente, másba " vagyok szerelmes, vele elem le az életem " (- hozzá teszem , két / három hetente elég sokan meghalnának. ) dolog nem jön át.

Persze, ismerkedni kell. Van akinek kell a kalan is. Ezeket nem is ítélem el.. De értitek mire gondolok.

Vissza fele fejlődünk sajnos, és egyre kevesebben érnek meg, agyilag és érzelmileg is egy kapcsolatra.


Amíg egy 30/ 40/ 50 + os már megélt ezt - azt.

2016. okt. 25. 23:15
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Vmi igazság biztos van benne. Régen korábban fel kellett nőniük az embereknek. 16 éves kislányokat már férjhez adtak, 18 éves korában max. már szült, 24 évesen már vénlány volt, ha nem ment férjhez. Férjhez menéstől kezdve már házimunkázott, dolgozott a földeken. Ehhez képest ugye ma, akár 19 évesen még tanul, utána fősuli, OKJ, egyetem stb. Ha 2 szakot végez egymás után, min. 23-24 éves, amikor egyáltalán belép a munka világába, amg belerázódik ebbe, és felnő, az még min. egy év. Ugye addig keresi önmagát... már csak emiatt is nagyobb az esély rá, hogy később ismeri meg magát annyira.


Mondjuk ehhez az alábbiak is hozzátartoznak:

- még akár olyan 40-50 évvel ezelőtt is, válni ciki volt, kinézték a társadalomból azt, aki elvált, főleg ha nem volt gazdag, híres. az, hogy egymás mellett élték le az életüket, attól még nem biztos, hogy szerelemben is... a környezetemben ismerek 4-5 idősekből álló párt, kicsiként folyott is a nyálam, hogy jajj, de szép, hogy szerelemben, összetartásban ennyit éltek együtt... aztán mindről kiderült, hogy a pasas legalább egyszer megcsalta a nőt, a nő meg beletörődött, hozzászokott, aztán ugye az emlékek megszépülnek időskorra...

Ma meg már nem kínos, "bűn" az, ha vki egy kapcsolatban azt mondja, én nem akarok ezzel az emberrel együtt élni tovább, bizonyos szint felett már nem akar kompromisszumot kötni, mert akkor a saját identitását vesztené el. Ez nem feltétlenül rossz dolog sztem.

2016. okt. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

5:

A kérdező nem úgy érti, hogy ha férfiként 31 évesen ismered meg a párod, akkor addig legyél szűz. Nyilván addig legyenek barátnőid és szexelhetsz más nőkkel.


Kérdező: Én értem. Férfiként majd olyan 30-35 évesen fogok emiatt családot alapítani.


24/F

2016. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Akarsz boldog 60 évet?

;)

40f.

2016. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lényegtelen mikor ismeri meg az ember a társát. Ha összeillenek, szeretik egymást, hűségesek, tudnak kommunikálni egymással, megbeszélni a dolgaikat stb stb, akkor együtt maradnak akkor is, ha huszonévesen találkoznak, és akkor is, ha mondjuk 10 évvel később.
2016. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!