Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizom egy férfival, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizom egy férfival, de minél jobban erőlteti a testiséget annál jobban undorodom tőle. Én egy határozottan nimfomániás nő vagyok, de ez az ember kényszert érez, hogy molesztáljon szexuálisan engem . Miért? Ez milyen pszichés problémára utal?

Figyelt kérdés

Az utcán markolássza a fenekem mások előtt , direkt "romantikus" pillanatokat teremt csak csattanjon el a csók . de annyira lihegve akarja mindezt , hogy engem annál jobban taszít .Sétálunk és mást sem érzek csakhogy arra a pillanatra vár hogy csókoljam meg . Mikor hazavisz , direkt a ház mellé visz , próbálja tele beszélni a fejem , aztán hosszasan bámul , csillog a szeme és várja hogy megcsókoljam ,mikor beüt a veszteség érzése (mert mint mondtam engem annál jobban taszít minél jobban erőlködik ) kiszállnék a kocsiból , elkönyvelve hogy ez teljesen kattant ...Ő pedig úgy tesz mint ha én lennék a hülye aki nem kapcsolt ! Ilyenkor rendszerint lehajtja a fejét , és körbe írja csűri-csavarja , én meg csak bámulok ki a fejemből hogy wtf ? addig addig mig kimondja kerek -perec hogy szerette volna ha megcsókolom . ( Ki hitte volna ? )

Vagy küldök egy képet neki ahol mosolygom , és azt mondja ra " inkább nem mondom mit csináltam mikor megláttam " ( szerintem tök egyértelmű hogy kiverte rá , de ő nem sejtette hogy ilyen okos leány vagyok én , ezért megint körbe írta a dolgot ,majd mikor már csak olyanokat írtam hogy okeee tudom mit csináltál , hát ugy érzi még mindig nem tiszta sor , ezért rám ordit h úgy felállt neki a himbilimbije hogy ki kellett vernie ! .............(meglepett ...)

De van hogy csak beszélgetünk , és néz és néz mondom miva' de ilyen tragikusan lezsibbad felakadt szemekkel lányos hangon odabúgja hogy " úúúúúgy megkefélénélek! .....

Általában spontán közli hogy mit csinálna velem , de úgy szó szerint képzeljétek el mikor épp a felvágottakról beszélünk , erre állatias hangon rám ordít hogy és akkor addig csókolnálak míg meg nem b*sználak ..!%!"+/!=(=

Kérlek segítsetek diagnosztizálni és várom a kezelési lapot is , tippek tanácsok , hasonló sztorik ,kérdés ... köszönöm!


2016. aug. 8. 09:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Diagnózis: Tényleg nincs valami rendben veled, hisz ha ennyire taszít, akkor miért beszélsz, és talalkozol vele?
2016. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Engem csak ez a testiségi része taszít ahogy erőlteti , egyébként egy imádni való férfi , akivel jól érzem magam , kivéve mikor erőszakoskodik .
2016. aug. 8. 09:18
 3/27 anonim ***** válasza:
98%

Diagnózis: a pasi egy primitív, kangörcsös gyökér, aki hasonlóan lényegre törő lesz az ágyban is: magyarán kiábrándító.

De addig kár is eljutni vele, mert ezt a stílust ő nem fogja levedleni, te meg nem fogsz rá beindulni. Pedig neki meggyőződése, hogy te is egy altestvezérelt primitív ösztönlény vagy, aki nedvesedik a gondolatra is, hogy rád veri a farkát, meg akinek ha előkapja a dákót, akkor olthatatlan vágyat fog érezni, hogy ott helyben lesz.opja.


Az ilyen primitív állatokat én villámsebesen szoktam leépíteni, és kerülöm a továbbiakban. Nem kell erőltetni, ami nem megy.

2016. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

"imádni való férfi , akivel jól érzem magam" vs. "állatias hangon rám ordít hogy és akkor addig csókolnálak míg meg nem b*sználak ..!%!"+/!=(= "


Annyira megérdemlitek egymás. =)

2016. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Igen , picit személyiségzavaros az emberem , mert alapjáraton egy csupa szív srác , de képtelen vagyok a fentebb sorolt okok miatt közeledni felé .A szövegben le is írtam hogy beszélünk x dologról aztán hirtelen téma váltás és jön a vadállat szex... nem is hiszem hogy egy nőnek ez egyáltalán tetszhet...??
2016. aug. 8. 09:28
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Első olvasatra, mindkettőtöknek kezelés kéne, vagy pont jók vagytok egymásnak.
2016. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel a pasival maradsz, búcsút inthetsz a nimfomán ösztöneidnek...Aranyos pasi akitől undorodsz? Gondolkozz!
2016. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem hagyod ott a fszba? Komolyan nem értelek.

Nimfomániás vagy de a baszásra be sem indulsz...

Gyökér fszkalap a kreténje, de te "egy imádni való férfinek" tartod!

Találd már ki hogy mi a fenét akasz!

2016. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%

Ne téveszd össze kérdező a magas libidót a nimfomániával!

A nimfománia egy betegség.

Annyira idegesítő mikor nők ezt mondják magukra.


Egyébként én a helyedben otthagynám a francba. Ami nem megy azt nem kell erőltetni.

2016. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Hildes válasza:
94%

Na igen.....

Kissé ellentmondásos ez, ninfonak tartod magad mégse szimpatikus ha rád állandoan gerjed és hangot is ad neki. Taszit, mégis imádod...

Talán meg kellene vele beszélned hogy ezt a fajta perverz megnyilvánulásait csökkentse le vagy korlátozza a konkrét eggyuttlétek idejére, és ne sexautomatát lásson benned folyton nem? Ha meg ez nem megy neki akkor szerintem az IQ szintje azonos lehet a pénisz méretével.

2016. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!