Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalomhiányos, gátlásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányos, gátlásos pasik tudnak változni? Már az első akadálynál majdnem feladják!

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagyon is! Bár az önbizalomhiány néha még mindig nagyon megvan bennem, úgy érzem, rengeteget változtam!
2016. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Remélem nem valami olyan szituáció mellék-kérdése ez, ahol Te önkényesen elvárnád egyoldalúan, hogy szórakoztasson meg küzdögessen, miközben te kéreted magad, meg ilyesmik... Ugye nem?
2016. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

ITTHON

Döntöttek: saját buszokkal oldják meg a metrópótlást

ITTHON MTI / hvg.hu 2016. október. 26. 12:42

Döntöttek: saját buszokkal oldják meg a metrópótlást

A Fővárosi Közgyűlés megszavazta Tarlós István ötletét szerdán, így szolgáltatás megrendelése helyett saját buszokkal pótolják felújítás idején a 3-as metrót.


A Közbeszerzési Döntőbizottság (KDB) nemrég elmarasztalta és 40 millió forintra megbüntette a Budapesti Közlekedési Központot azért a tenderért, amelyet a metrópótló buszjáratok szolgáltatására írt ki.

2016. okt. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tudnak, ha igazán érdekli őket egy lány, akkor ha nagy nehezen is, de veszik a bátorságot és elhívják, ahhoz persze hatalmas mázli kell, hogy össze is jöjjenek vele. Mindenesetre ha már együtt vannak a lánnyal akit szeretnek,akkor hatalmas önbizalomra tesznek szert és sokkal erősebb személyiségek lesznek, mint valaha is voltak. De ezt ne keverjük azzal, amikor beérik egy olyan csajjal, aki nem is tetszik nekik és attól várnak önbizalom növelést, mert egy rossz semmitmondó kapcsolat nem fog rajtuk segíteni, inkább ront a helyzeten.

Ami még meg tudja változtatni őket, amikor beleszeretnek egy lányba, küzdenek érte, de elutasítást kapnak átélik életük legnagyobb csalódását és ebből a kudarcból tanulnak, felállnak és megerősödnek, megemberesednek, persze kevesen vannak ,akik olyan erős személyiségek, hogy képesek rá, de van akinek sikerül.


“Ahol eltörtél, ott leszel erős,

ahol vesztettél, ott leszel legyőzhetetlen és

ahol el akarnak felejteni, ott leszel felejthetetlen!”

2016. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
mindenki tud változni csak az nem tud aki nem akar
2016. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

Tudnának, ha akarnának, de nekik ez így könnyebb, hogy csak várják a sült galambot, közben meg a nőket átkozzák.

Tisztelet a kivételnek.

2016. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6: Ne általánosíts!
2016. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én ezért harcolok, immáron már 3 éve. Nem mondom, hogy az út végén járok, de próbálok törekedni, csak baromi nehéz. Pláne pozitív megerősítés nélkül. Persze, aki ismert előtte az tudja, hogy mekkorát változtam, de aki nem, ott teljesen tiszta a lap, amit fel kéne építeni, és ez még mindig nem megy. Tudom, hogy hozzám kell még türelem, és egy kis megértés, ezt még sajnos nem kaptam meg. 23/F
2016. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8


Remélem nem érint rosszul, de leírva is látnod kell: Ezt a megértést amire vágysz ne is fogják, így hosszú lesz még az az út...

2016. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele.
2016. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!