Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet egy önbizalomhián...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy önbizalomhiányos, súlyos önértékelési zavarral rendelkező pasival normális párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Nekem lassan elfogy a türelmem és kezd elegem lenni, mert mindenért magát okolja, ha nem keresem egy napig mindjárt arra gondol, hogy már nem kell nekem.


Kb fél éve ismertük meg egymást, azóta csak írásban tartjuk a kapcsolatot, nemrég találkoztunk csak személyesen.


2016. okt. 17. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
A kérdésben benne van a válasz. Lelkileg egészséges emberek tudnak egészséges kapcsolatot fenntartani. A fenti kapcsolatban a "normális" felet le fogja húzni az ő szintjére a másik.
2016. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon nehezen!Ismerős mert az én párom is ilyen.De mivel szeretem mert rengeteg jó tulajdonsága van így kompenzálva van ez az oldala.Nekem napi szinten vagy 10 x el kell mondanom neki hogy szeretem mert ha nem teszem egyből azt hiszi hogy már nem :) De ha téged kiborít mār most ez a helyzet,el kell gondolkodni hogy mit is akarsz a jövőben tőle.Sok türelem kell egy ilyen tipusú emberhez és mindíg meg kell erősíteni dolgokban.
2016. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen sokáig! Most már 3 éve vagyunk együtt, valami probléma minden kapcsolatban van nálatok ez. Ez a része nálunk szinte el is tünt, de 1-1,5 évig tartott. Nagyon nagyon nehéz volt , de ne aggódj idővel minden enyhülni fog! Kitartás és szeresd nagyon!
2016. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Sehogy!Menekülj az ilyentől!
2016. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon fura ez a szituáció, mert még nem volt szerencsém ilyen pasihoz, ez a kapcsolat csak most alakulgat és nem tudom lesz-e belőle igazi, mert már kicsit tartok attól, hogy a szex terén mi lesz.


Amúgy gáláns és jófej, ezért is mentem bele a személyes találkozóba, de nagyon zavaró mikor minden alkalommal előjön az önbizalomhiánya és olyanokat vág a fejemhez, hogy biztos valami rosszat csinált, mondott azért nem kerestem (miközben csak el voltam havazva) meg hogy biztos csalódtam benne és hasonlók.

2016. okt. 17. 13:04
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudod nekem azért furcsa ez az egész, mert eddigi kapcsolataimban én voltam aki kishitű és önbizalomhiányos, legalábbis amíg őt megismertem azt hittem, nekem vannak ilyen problémáim.
2016. okt. 17. 13:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az szexben is meg kell majd erősítened szóban is bár szerintem a férfiak többsége szereti hallani hogy milyen "állat" az ágyban :) Türelem kell,sok!Idővel minden jobb lesz és egyszerűbb.Azt tudod hogy miért viselkedik így?Mi az oka?
2016. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem annyit mondott, hogy eddig minden kapcsolata befuccsolt még a korai szakaszban az ő hibájából. De én abban sem vagyok biztos, hogy volt már neki egyáltalán komoly kapcsolata, pedig 30 éves.
2016. okt. 17. 13:34
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

Hagyd a pi..ba!


Egyszer találkoztam ilyen pasival, az bőven sok volt.


Mi közel laktunk, így volt benne részem, milyen mikor teljes mértékben rám akaszkodik. A munkámban is akadályozott, mert állandóan írogatott, verseket meg cuki kis képeket küldött. Attól is agybajt kaptam, hogy ha ő dolgozott, és én otthon csináltam volna a dolgomat, akkor meg állandóan csörgött a telefonom. De tényleg!

Elment a boltba, és kétszer hívott, mire hazaért.


Egyszer volt olyan, hogy türelmetlenül szóltam már vissza, mert tényleg csináltam volna a dolgom, erre bepánikolt, és rohant át hozzám feldúltan, mert hogy ő most engem megbántott.

Meg egyszer lemerült a telefonom melóban, mikor hazaértem a kapuban ült zokogva, hogy biztos szakítottam vele, azért nem is akarok szóba állni.


Heteken belül elegem lett, és kidobtam.

Természetesen borítékolni lehetett, hogy jött a fenyegetőzés, hogy öngyilkos lesz, a rokonai is engem hivogattak a munkahelyemen!!!, hogy hogy lehetek ilyen, most nekimegy a vonatnak, meg hasonlók. Bitang kemény két napom volt, de felfogta, hogy engem az se érdekel, ha vonat elé lép, csak szabaduljak tőle.

Nem lett öngyilkos.


De megfogadtam, hogy ilyen pasival soha, de soha az életben szóba se állok.

2016. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
#9 Azért ne fényezd magad... Szar ember vagy!!!
2016. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!