Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet átlagos barátnője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet átlagos barátnője egy cápa fogsorú férfinek pénz nélkül?

Figyelt kérdés

Ritka genetikai betegség miatt olyan a fogsorom mint a cápáknak. Picik nagyon hézagosak.

Kb. 3 millió ft lenne a csináltatás.


2016. okt. 28. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ló fogam van és 20 éve házas vagyok, szóval minden esélyed megvan hogy legyen.
2016. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Neki kéne állni gyűjtögetni. Nem a nő miatt, magad miatt, mert nyilvánvalóan gátlásos vagy miatta. 3 millió alatt is meg lehet csináltatni, ez erős túlzás. Mondom ezt úgy, hogy modern koronám van alul-felül egy millióból. Ideje lenne szembenézned vele és nem a fogakra vagy a pénzre fogni a sikertelenséged!
2016. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egyetlen fogam volt genetika miatt apro es hegyes,60.000ert csinaltak ra egy koronat.


Ezen logikan elindulva ha alul 4et felul 4et csiszoltatsz le es huznak ra koronat akkor az 8*60.000 munkadijjal egyutt,az nem 3milla.


A tobbi maradhat hegyes.

2016. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom olyanról hallottatok olyanról hogy harapási magasság....És így már mindjárt más a leányzó fekvése...
2016. okt. 28. 14:59
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Hallottam. De erősen kétlem, hogy ha nekem egy majdnem teljes alsó és felső fogsor kijött 1 millából magánorvosnál Budapesten, akkor neked nem jön ki 2x4 fog ugyanennyiből, csak 3x annyiból. Szerintem ez kifogásgyártás. Abból is a gyenge fajta.
2016. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem attól félsz, hogy rendben lesz a fogad és akkor sem lesz senkid. Akkor kénytelen leszel szembe nézni vele, hogy eddig sem ezen múlt. :(((
2016. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a 6 nak lehet valami igaza
2016. okt. 28. 15:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Cápafogsorom van/ volt... jóval kevesebb volt megcsináltatni mint 3 milla....
2016. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha zavar és állandó frusztrációforrás az életedben, akkor oldd meg. Külföldön kb. egy év alatt összeszeded ezt az összeget (de írták, hogy lehet, kevesebbért is megcsináltathatod, de pl. akár ki is alkudhatsz valamilyen kedvezményt, ha mondjuk egy összegben fizetsz, meg kell próbálni)
2016. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

"Nem tudom olyanról hallottatok olyanról hogy harapási magasság.." - nem hallottam még róla, de arról se, hogy egy nő efelől érdeklődött volna nálam.

Én is azt gondolom, hogy ez most jó pár évig "felmentés" neked, ha nem jön össze senki.

2016. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!