Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan egyes GYK férfi felhasználók úgy gondolják, hogy egy átlagos nőnek milyen nagyobb könnyű az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Olyanokat lehet olvasni itt, hogy egy átlagos nőért a jó pasik hevernek, meg olyan könnyű nekik az ismerkedés, simán összejön egy átlagos férfi.

Hát én ezt nagyon nem így látom, egy átlagos nőnek is pokoli nehéz normális nem csak szexet akaró férfit találni, semmivel sem könnyebb egy ilyen nőnek, még ha társkeresőn napi 50 levelet is kap.


2016. okt. 26. 19:02
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
* nagyon
2016. okt. 26. 19:03
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Az itteni emberekből a düh beszél.
2016. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%

Igen.

41f.

2016. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
25%
nem gondolom ha nem tudom elég megkérdezni a nő ismerőseimet
2016. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
Nekem könnyű az ismerkedés. 43f
2016. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Ezeknek a férfiaknak(?) a véleményére egyáltalán nem kell adni, nem sok közük van a való élethez.
2016. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
29%
Igen, a férfiak is mind csak a szexet akarják. Vagy impotensek. A nők másmilyen férfit nem imernek. Ja, de még a búzákat. Alig van nő, aki belegondol abba, hogy a két véglet között is akad elvétve egy-egy emberke. Mert aki szexet akar, az nem biztos, hogy CSAK szexet akar. De persze statisztikailag helyesebb bárkit ebbe a három kategóriába belesorolni.
2016. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos azt látom hogy az átlagos nők mindig "jó pasit" akarnak. Így én is hoppon maradok mindig pedig nem szexet akarok...és képes vagyok őszintén szeretni. 23F
2016. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

"pokoli nehéz normális nem csak szexet akaró"


Ki beszélt itt "nem szexet akarásról"?

Férfiként nyilván azért a dugás is fontos helyen van. Oké, lehet kapcsolat is, stb felőlem, de néha csak a szex is jól esik. És most nem egyéjszakásról beszélek, hanem akár szeretői, szexkapcsolatról.


A férfiak csak amiatt panaszkodnak, hogy egy átlagos nő, hogyha odamenne az utcán 5 férfihoz, hogy "Szia, bocsi, ma este van kedved szexelni velem?" vagy ugyanezzel a szöveggel ráírna facebookon 5 férfi ismerősére, akkor az a nő ma biztos szexelne. A férfiaknak pedig sajnos nem ugyanez a helyzetük.


Azt én is elhiszem hogy tartós kapcsolatot nehéz találniuk.

2016. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
25%

Nem gondoljuk,tudjuk és látjuk a mindennapokban...

Van pár nőismerősöm,és igen bőven lenne jelentkező náluk,csak hát ugye ők is csak a legjóképűbb srácok után kajtatnak,akiknek van másik 100 csaj is a tarsolyukban...

És utána csodálkoznak,hogy jajj hát velem miért nem foglalkozik az xy,stb...

És ezt kell hallgatni folyamatosan,miközben a srác a másik 100 csajból válogat magának mindig párat,őt meg észre sem veszi kb.,de ha mégis,beszél vele 2 mondatot,és a csaj ismét el van szállva a rózsaszín ködbe.

2016. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!