Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar "felismerni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar "felismerni" és beszélni velem?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy egy kicsit hosszú lesz, tehát nagyon köszönöm ha elolvasod.

Megismerkedtem az interneten (nem társkeresőn) egy külföldi fiúval. A "probléma" ott kezdődött, hogy életemben nem láttam még olyan gyönyörű pasit korábban. Ő is elmondta, hogy nagyon tetszem neki, és hogy mennyire összeillenénk, csak hát az a fránya távolság. Igazából nem is beszéltünk csak párszor, de teljesen elvarázsolt. Mindig kedveskedett, nagyon aranyos volt. Soha nem kért pl meztelen képet, és nem is arab volt (nyugat-európai). Aztán egy nap nyomtalanul eltűnt, pedig már épp meg akarta adni a privát elérhetőségét.

Nagyon szomorú voltam, de kicsivel több mint egy hónappal később újra láttam instagramon (rengeteg képet rak fel magáról, és sokszor használ olyan hashtageket amiket én is szoktam csekkolni)

Meglepetésemre, nagyon nem ugyanazt láttam, mint amit magáról mesélt. (Igazából egy kitalált történetet mesélt a lakhelyéről, és a munkájáról, de semmi durva vagy illegális) Kicsit félve,de ráírtam facebookon. Ugyan visszajelölt, de azt mondta, hogy akivel beszéltem VALÓSZÍNŰLEG kamu profil volt, és ő azon az oldalon sosem volt fent. Most már egyre biztosabban állíthatom, hogy hazudott, és az igenis ő volt. (elég sok okom van ezt feltételezni) Viszont nem értem ezt az egészet... Teljesen odavolt értem, most miért nem akar velem beszélni? Lehet szégyenli, hogy kamuzott az életéről? Igazából egy hete volt, csak egy üzenetet írt, vissza, de én meg akarok próbálni még egyszer beszélni vele, és elmondani, hogy engem nem zavar, hogy kitalálta azt a sztorit, de nem tudom...

Ti mit gondoltok erről az egészről?

Egyébként ő 24 éves, én pedig 21.


2016. okt. 28. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy egyik sztori sem igaz, de tán még a fényképek sem. Ez egy szélhámos, hagyd a fenébe!
2016. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen.

Lehet igazat mond és akkor nincs folytatása a történetnek. Lehet végig kamuzott szórakozásból, ebben az esetben is vége a történetnek.

Sajnálom, de kétlem, hogy ebből a helyzetből jól ki lehet jönni.

2016. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat aki más személy fényképével volt fent a társkeresőn... Ami tök okból is k.urva nagy szemétség. Szóval ebből kiindulva még akár igaz is lehet, hogy nem ő volt. De amúgy te tényleg ennyire naiv/buta vagy? Pont eltűnt, mielőtt megadta volna a privát elérhetőségét, nahát.... Vagy igaz, hogy nem ő volt, vagy ő volt de csak szédített és már nem kellesz neki, vagy házas vagy barátnője van.... Sok minden lehet, de legyen már tartásod b.aszki. Vagy nem ő az vagy szélhámos. Nincs neked más dolgod? Csinálod magadnak a feszkót.
2016. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A fényképek biztos hogy igaziak, mert minden nap tölt fel egy selfiet instagramra.

Tudom, hogy végtelenül hülye vagyok, de akkor is.. Ránézek (tudom, hogy nem kéne, de nem bírom megállni..) és azon jár az eszem, hogy ennyire jóképű férfi nem létezhet.

2016. okt. 28. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég neked, hogy jól néz ki, hajtasz rá, mindegy mekkora kamugép. Ez baj. Szal az egyik, hogy megbízhatatlan, a másik pedi tudod kinek kellene egy magamutogató majom aki minden nap szelfiket pakol fel magáról, mert nem tud figyelem nélkül meg lenni. Biztos lehetsz benne, hogy nem te vagy az egyetlen "rajongója
2016. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fish1 ***** válasza:

Nem zavar, hogy kitalálta a sztorit? What? Hazugsággal indít, szerinted a folytatás mi lehetne? -_-

Simán csak a jóképűsége így beszippant?

2016. okt. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És az nem lehet, hogy valami unatkozó ismerőse az ő lépeivel beszélgetett másokkal szimplán csak unaloműzésként?
2016. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!