Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet felismerni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felismerni ha egy ferfi nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem tudom miert de mindig rossz pasikat fogok ki. Mitol fugg az hogy van olyan baratnom akivel par honap utan osszekoltoznek vagy el akarjak jegyezni en meg olyan szerencsetlen vagyok hogy az osszekoltozesig sem jutok el senkivel. Pedig voltak komoly kapcsolataim amiben mar tervben voltak ezek a lepesek de veget ertek nem en szakitottam. Mitol lehet ez?
2014. szept. 2. 11:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ennyi információból nagyon nehéz megválaszolni a kérdésedet...
2014. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mit mondjak meg? Normalis embernek tartom magam nem vagyok hazisarkany nem vagyok lusta tudok fozni. A pasik is normalisak voltak akikkel jartam nem rosszfiuk mindig kerestek telefonaltak ha beteg voltam orvoshoz vittek szoval harmonikus kapcsolatok voltak megis igy jartam.
2014. szept. 2. 11:08
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát valamit csak mondtak ezek a fiúk, hogy miért szakítottak veled?

Nekem kapcsolat elején, nem a legelején, amikor már eltelt egy kis idő ezek lennének gyanúsak:

- nem mutat be a barátainak

- mindig csak kettesben van program, másokkal társaságban sose találkozunk

- nem szeret nyilvános helyre menni együtt

- időnként eltűnik

De ha már benne vagy egy komoly kapcsolatban, akkor nem tudom, mi lehet. Érezni kell.

2014. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát férfiként tudnék mesélni, de nem lehet, hogy rosszul választod meg a partnereidet?
2014. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azt mondtak hogy elmult az erzes. Nem vagyok naiv ismertem a csaladot rokonokat nem tunt el . Szakitas elott is az egyikkel minden este beszeltunk o hivott. A csalad rokonok is azt mondtak hogy ez komoly kapcsolat szoval nemcsak en lattam rosszul. Ha lettek volna ilyen jelek hogy nem torodtek velem nem kerestek akkor megertenem de igy?
2014. szept. 2. 11:20
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknek sem Te voltál az a nő, akit keresett. Ezt általában az ember az első pár hétben leszűri, de rosszabb esetben nem vallja be még magának sem. Amikor viszont már nem bír tovább a kapcsolatban maradni, akkor azt mondja, hogy kihűlt. Nem feltétlen benned van a hiba, szimplán olyan pasikat választottál, akikkel nem egyeztek. Ne legyél ennyire görcsös (ezt a "szerencsétlen vagyok, h összeköltözésig sem jutok el senkivel"-ből szűrtem le), lehet ez sem feltétlen szimpatikus az eddigi férfiaknak. Hajrá, nem szabad feladni és elkeseredni!
2014. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Milyen hosszúak voltak ezek a kapcsolatok?
2014. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Az elso fiuval masfel ev a masodikkal ket ev. Szerintem is erezni lehet par honap utan. De tenyleg szerencsetlennek gondolom magam hogy ilyen alapveto dolog mint az egyutteles sem jon ossze es mar 20 eveim vegen jarok nem vagyok fiatal.
2014. szept. 2. 11:37
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Rossz oldalról közelíted meg a dolgot. A szakítás nem egyenlő azzal, hogy a férfi nem akar komoly kapcsolatot. Annak valamilyen oka volt, amit itt nyilván nem fogsz részletezni. Rengeteg nő áltatja magát, és tényleg, őszintén nem érti hogy miért nem működnek a kapcsolatai, pedig csak egy kegyetlen önvizsgálat kellene. Ha valakinek a sokadik kapcsolata fut zátonyra, annak nem csak a másik fél az oka. Ehhez kell az önvizsgálat.
2014. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem írtad, hány éves vagy, de hacsak nem vagy még egyetemista, akkor szerintem 3-4 hó, max félév után azért az emberben megérik a vágy az összeköltözésre, elvégre lakva ismerszik meg az ember, meg fűt a láng, együtt akarsz lenni a szerelmeddel. Ehhez képest te másfél ill. 2 év alatt sem jutottál el egyik pasival sem idáig...Nem szabad eddig várni, mert amelyikben nincs meg az a természetes igény, hogy össze is költözzetek, azt hagyni kell, mert nem vágyik komoly kapcsolatra, csak olyan lazára, mi párnaponkénti találkákból áll. Persze, van aki így szeret élni, de aki nem, annak nem ilyen ember a társa.
2014. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!