Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az átlagosn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az átlagosnál szebb lányok ennyire azonos (negatív) viselkedést, hozzáállást mutatnak ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Az tűnt fel sokadik próbálkozás után, hogy a szebb lányok teljesen azonos tulajdonságokkal és attitűdökkel bírnak nagy átlagban, nem nagyon volt kivétel: anyagiasak, felszínesek, elutasítóak, nem hajlandóak ismerkedni (nem, nem azért mert annyira ronda vagyok), lenézik/megvetik az embert, ja és alap a BMW. Kb. 100-ból 97 ilyen. Ez miért van?
2016. okt. 29. 18:50
1 2
 1/19 anonim válasza:
76%
Nos, egy szép nőnek baromi nagy választéka van férfiakból. Most fordítsuk meg a helyzetet, ha neked minden nap 10-20 szépségkirálynő fényezné az egódat és tényleg bármire képesek lennének, csak hogy szóba állj velük, könyörögnének neked hogy elmenj velük találkozóra, randizni és puncsolnának a szexért, akkor egy idő után te is elszállnál magadtól és lekezelő lennék egy kevésbé szép nővel szemben, ha megpróbálna közeledni, nem?
2016. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Kert ahhoz vannak hozzászokva, hogy a férfiak sokkal elnézőbbek velük szemben, hármit is csinálnak és ha paraszt módon viselkednek, a férfiak akkor is futnak utánuk

22/L

2016. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Én az első valaszolon is csavarnek egyet: a csajnak elobb utobb valasztania kell. Ha sokan probalkoznak nala akkor egyszeruen besokall ettol meg akkor is ha nem felszines. Azt szoktam mondani hogy a szep no alapbol koptat annyira telw van mar a hocipoje a sok jelentkezotol. Szerintem ez nem bunkosag kerdese hanem vedekezes. Ezert szep nonel atlagos szoveggel nem erdemes probalkozni.
2016. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

mi a phéniszh ez a BMW mánia? Nekem nem tetszik és nem vennék na :D


F


(ja, lehet h nem ismerik a jobbakat :v okéé..)

2016. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Igen, ez nekem is eszembe jutott, hogy nem biztos, hogy bunkóság, hanem védekezés. Egy példa, van egy anyuka ismerősöm, nagyon szép nő, 40 éves, van párja, gyereke, és totál le kellett tiltani a FB fiókját, még ismerősnek sem tudtam jelölni, nem lehet neki írni, pedig sulis dolog miatt kellett volna kommunikálnom vele. Kérdeztem tőle, mikor végre összefutottunk, hogy miért tiltotta le magát ennyire. Mondta, hogy állandóan kapta az ismeretlenektől az üzeneteket, jelöléseket, hiába volt kint a párjával a kép, folyton zaklatták, írtak a képeihez. (SEMMI kihívó nincs a nőben, konszolidált, csak nagyon szép). Belegondoltam, milyen idegesítő lehet, én csak átlagosan vagyok szép, és alacsony vagyok,ezért nem ismerem ezt a dolgot, de még azért két hetente engem is megtalálnak, milyen lehet ez úton-útfélen.

Mondjuk, ha társkeresőről beszélsz, ahová a nő regel direkt, akkor visszaszívom, ott nem védekezhet, hisz az nem kötelező:-) Igen, akkor válogat, kiválasztja a legtökéltesebbet, a sokból nem tud belső alapján választani, csak külső alapján. Első szűrés..

2016. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Engem is szepnek tartanak, de nincs kedvem ismerkedni, mert van baratom. Pedig neki nemhogy BMWje de semmilyen autoja sincs :)))

Arra nem gondoltal hogy az ismerkedesi stilusoddal van gond?

2016. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
Általában pont a csúnyábbak szoktak bunkóbbak és beképzeltebbek lenni.
2016. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert tele van a tökük, amiért kb. nem tudnak végigmenni az utcán anélkül, hogy valamelyik farokcsóválót oda ne enné a fene... elegük van belőletek, ennyi. Mi ebben a furcsa? Jó persze, te nyilván nem tudod elképzelni, de egy idő után (évek, sőt évtizedek) igenis k.urva szar, hogy nonstop zaklatnak, kb. nem hagynak élni, és persze mindegyik ugyanazt akarja. Valóban, az ember megcsömörlik egy idő után, és nem fog abba energiát fektetni, hogy a 2034. idiótát is a lehető legcukibb, legfájdalommentesebb módon utasítsa el. Hagyd békén a szép nőket, és kész (legalább egy zaklatóval kevesebb).
2016. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
5%
# 8 Jaj még mi vagyunk szemetek, nem nem szoktam nőket zaklatni, de ezen én is felháborodtam, mi van mert szép egy nő rá se nézhetek vagy mi ? Na takarodj. Meg van különbség azért hogy bunkó módon megy oda valaki vagy normálisan. Természetesen az utóbbit hordjátok le mindennek.
2016. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Azért bocsánat, de természetes szépségű gyönyörűséges nőkből nem lehet Dunát rekeszteni. Vannak jó nők, sőt nagyon sok jó nő van, akik tudatosan szinte minden energiájukkal és pénzükkel azon vannak, hogy "Eladhatóvá" váljanak. Őket "véletlenül" mindig gazdag gyerekek találták meg. Már a középsuliban is olyan srácok tetszettek nekik akinek a legdrágább dzsekije, motorja van.
2016. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!