Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindenki szeretne egy társat mert az ember társas lény, aki ennek az ellenkezőjét állítja az vagy hülye vagy hazudik.

Nálam olyan probléma áll fenn, hogy keveset járok ki de ha valami csoda folytán még is kint vagyok és próbálnék beszélgetést kezdeményezni a kiszemelttel messziről levágja, hogy egy vesztes vagyok. Külsőre ha szigorúan nézzük talán kapok egy 4-est, full átlag.

Eléggé Negatív vagyok. Nincs sikerélményem az élet semmilyen területén sem, talán egyedül a meló de az robot szal nem könyvelem el sikerként. Próbáljak pozitív dolgokat keresni mert biztos van. Persze, hogy van csak ezektől egy normális ember nem boldog. Példa: Elesek biciklivel versenyen, és mondjuk csak a térdem verem be úgy, hogy beszrok de akár meg is halhattam volna ha épp úgy sikerül. Velem csak rossz történik általában. Nem is szeretek már előre tervezni semmit mert mindig az ellenkezője lesz.

Hogy sugározzak pozitív energiát, ha nincs miből meríteni? Senki se jöjjön azzal, hogy túldramatizálom mert tényleg csak a balszerencse meg a szr ömlik állandóan.



2016. aug. 14. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Férfi vagy?
2016. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen az lemaradt. 25 éves
2016. aug. 14. 16:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez emlékeztet az én “ hogy legyek optimista, ha nincs rá okom?“ helyzetére.
2016. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Akkor viselkedj férfiként és ne rinyálj! Én 28 vagyok, robotmunkát végzek és nincs barátnőm. Mégsem sírom tele az internetet.
2016. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, a munkahelyeden mennyire tudsz feljebb lépdelni a ranglistán.


Veled egyértelműen a sikerélmények hiánya a probléma. Vagy tanulj valamit, vagy válassz egy hobbyt, vagy ha lehetséges, akkor a munkahelyeden kezdj valamit, és tűzz ki kisebb célokat magad elé!Még ha nem is leszel egyből te a császár, mindig kisebb cél teljesítése növeli az önbizalmad. Sajnos a robotmelóval ez a baj, túl monoton, nincsenek új élmények, új kihívások, és kiég az ember elég hamar tőlük :S


Én 2-3 éve amúgy egy depis, negatív szürke egér voltam, aki naponta meg akarta ölni magát - a célok kitűzése és a tudatos életmód azonban segített rajtam. Remélem, neked is segít majd, ha megfogadod a tanácsomat.


20/L

2016. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Próbáljak pozitív dolgokat keresni mert biztos van. Persze, hogy van csak ezektől egy normális ember nem boldog."

Csókoltatom a szüleidet. Ezt ugyanis ők bäszták el. Jót akartak, aztán ez lett belőle. Nem ők tehetnek róla, ők már ebbe a szemléletbe születtek bele; jaj, adjunk meg mindent a gyereknek, neki ne legyen már olyan sanyarú sorsa, mint nekünk volt, stb, stb. Felnőtt egy nemzedék úgy, hogy már gyerekként mindent megkapott az élettől. Anélkül, hogy ezért valamit is tennie, urambocsá' megküzdenie kellett volna. Nem tanult meg várni valamire, nem tanult meg nagyon akarni, kiharcolni (itt nem a hisztire gondolok) valamit. Nem tanulta meg az igazi siker ízét, nem ismeri az igazi boldogság mibenlétét. Így aztán azt sem tudja, hol keresse azt. Nem tudja, honnan is tudhatná, hogy a boldogság valójában a jól végzett feladat gyümölcse. A kitűzött cél elérése. És minél nehezebben érte el a célt, minél több szenvedésbe, munkába, küzdelembe, áldozatba került elérni, a boldogság is annál nagyobb. Ahogy a fény is csak a sötétben látszik, úgy a boldogság is csak az őt körülölelő "szenvedésben", harcban létezik.

2016. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#3-as volt, hogy beálltam erre a jó akkor elengedem a negatív dumára, ami egy darabig bevált aztán erre borult annyi sz.r, hogy mélyebb pontra estem vissza mint kezdetben.


#4-es Nem attól leszel férfi, hogy kemény a pélód és bármilyen problémád van nem kérsz segítséget majd megoldod egyedül szépen csendben. Nem szégyen segítséget kérni. Nem picsogok, hogy jajjj engem nem szeret senki brühü. Tanácsot kértem.


5#-ös köszi, majd próbálkozok

2016. aug. 14. 16:58
 8/9 A kérdező kommentje:
#Miquel nyilván nem tudhatod mert nem írtam kórtörténetet de rám ez nem igaz, mert egyedül nevel(t) anyám már 20 éve a kretén apám végett akitől elszöktünk. én voltam a támasza stb. Hamar felnőtté kellett válni, rövid volt a gyerekkor.
2016. aug. 14. 17:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Láttál már Vujity Tvrtko által mesélt/alkotott/akármi Pokoli történeteket? Ajánlanám neked, meg minden depisnek, én végigültem egy ilyen előadást, hát utána úgy éreztem, h én vagyok a legszerencsésebb ember a világon, h lyuk van a seggemen, és nem olyan helyre születtem, mint a sok szerencsétlen éhező pl. Ez szemét dolog, amit mondok most, de sok depisnek, vagy hozzád hasonlónak meg kéne tapasztalni azt, amit ők átélnek, de legalábbis kicsit beleképzelni magatokat, és utána rájöttök, h nem is olyan szar az érzés, és nem kell erőltetni itt a dolgokat a csajokkal se, csak lazán. Meg most képzeld már el, h odamegy hozzád egy búval baszott csaj, beszélgetni akar, de sugározza a negatív dolgokat magából, mekkora kedvvel beszélgetnél vele? Vmivel dobd fel az életkedvedet, legyél boldog, sportolj, tanulj (tudom sablondumák, de a sport pl tényleg nagyon jó!) és megjön a kedved remélhetőleg, a csajokat meg felejtsd el, majd jön ezután. :)
2016. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!