Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb, ha örökre elfelejtem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb, ha örökre elfelejtem az ismerkedést, ha egy pasinak se tetszik a személyiségem?

Figyelt kérdés

Akárkivel ismerkedem, mindenki ugyanazt a szöveget mondja, hogy nagyon aranyos, rendes lány vagyok, kedvelnek engem, de nem akarnak komoly kapcsolatot. És néhány srác azt is megmondta, hogy miért, és mindig az az oka, hogy csendes vagyok, zárkózott, görcsös, zavarban vagyok...


De most mit csináljak, ha egyszer ilyen vagyok?

Nem vagyok kuka egyébként, és sokat kérdezek a másiktól, csak én ritkán mesélek, meg sokszor nem tudok mit mondani, és tényleg szorongó típus vagyok.


Randiztam már nagyon félénk és nagyon laza, magabiztos sráccal is, de mindenki a vagány, nagyszájú csajokra bukik. :( Szerintetek is jobb, ha veszek egy kutyát inkább?


20L


2016. okt. 29. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lesz majd valaki, hidd el, aki TÉGED fog megszeretni. Csak ki kell várni. Próbálj meg gyakorolni, társaságba járni, beszélgetni az emberekkel. Legyen hobbid, olvass, nézz filmeket, stb., hogy legyen témád. A bőrödből kibújni nem tudsz, de amennyit viszont tudsz fejleszteni magadon, tedd meg. Hidd el, ez a társaságban való szereplés úgymond, ez tanulható dolog is. Lehet soha nem te leszel a legnagyobb hangadó, de ha többször mész el társas eseményre, többször ismerkedsz, TÉT nélkül, tehát csak úgy, (így nem leszel közben görcsös) bele tudsz jönni! Hajrá!
2016. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 omba ***** válasza:

Ugyan már!

20 évesen várj még azzal a kutyával! :D

2016. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

VÁLTOZZ MEG!! Nem ok nélkül váltál ilyenné, meg is tudod változtatni, hogy másmilyen legyél!


A személyiség változtatható! Ha belátod, hogy ezzel a mostanival nem mész semmire, mert rossz, akkor képes vagy megváltozni. Tegyél érte és ne legyél zárkózott, szorongó és csendes!

2016. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok én is, annyi különbséggel, hogy 21 vagyok :D szerintem jönni fog valaki akinek jó leszel így is, most nincs barátom, de az előző barátom nagyon beszédes volt, és nekem is jött.. Viszont a többi fiúnál lefagyok, és nem tudok mit tenni ez ellen. De az nyugtat, hogy volt egy olyan ember akinek jó voltam így, tehát létezik olyan pasi még, akinek nem fog egy nagyszájú, vagány csaj kelleni! :)
2016. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1: Az a gond, hogy nem szeretek társaságba járni, mert nem érzem jól magamat emberek között, egyedül szeretek lenni, vagy max. 2-3 emberrel. Igazából lehet szociális fóbiám van, ezt nem tudom pontosan. De nem tudok feloldódni senki mellett. És kiskori élmények miatt van.
2016. okt. 29. 20:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Én másfél évig voltam egy elég zárkózott lánnyal, szerettem volna, ha megnyílik, bátorítottam, de mondhatjuk mindhiába. Bizonyára én is követtem el hibákat, de összességében is úgy érzem, hogy jobb volt szakítani vele, nem vagyunk egymásnak valóak. S sajnos az ő zárkózott szexualitása volt a legnagyobb probléma, hiszen csak ritkán kívánta/akarta, és egyáltalán nem változatosan. De bizonyára van rengeteg olyasféle pasi is, akivel sok mindenben hasonlítotok. Nem megoldhatatlan feladat, fiatal kis csibe vagy még, bőven van időd rátalálni arra, aki pont egy ilyen lányra vágyik. Sajnos fiatalon még mindenki a nagyszájúakra vágyik, férfi is, ahogy nő is, és kell néhány pofon, hogy a hosszú távon is vállalható típus kerüljön célkeresztbe. Próbálkozz 30 körüli pasikkal, köztük már találsz többször csalódott, tényleg a megbízhatóságot preferáló egyedeket. Én is ilyen vagyok, már lassan a fenti extra zárkózott lány is megfelelne, bár őhozzá még öregednem kell. :)
2016. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A szexben nem vagyok görcsös egyáltalán, de más helyzetekben igen.
2016. okt. 29. 21:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Dehogy is. :) Engem a sok csalódás változtatott meg. Akiért odáig voltam , megismertem, és rájöttem, hogy emberileg mekkora nulla. Megismertem többet és mindig az jött ki, hogy én is őket sokkal jobbnak láttam mindig mint magamat. Engem szó szerint a dühöm mentett ki a félénkségemből. Amikor az ember leküzdi a gátlásait és félelmeit, hihetetlenül megnő a vonzereje mindegy, hogy fiúról beszélünk vagy lányról. A "tökös" fiúkat is azért szeretik a nők, mert nem érdekli őket, hogy ki mit szòl hozzájuk, vállalják magukat.
2016. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, én pl. sokkal jobban szeretem az ilyen lányokat. Mondjuk igaz, hogy ha egy idő után nem tud megnyílni nekem, akkor csökken a lelkesedésem, de aki nekem nem tud megnyílni, azzal már tényleg komoly gondok lehetnek. :D
2016. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Talán a görcsösségeden kéne akkor változtatni. Egy szolidabb lány nem feltétlen jelent hátrányt, ha érettebb, rossz kapcsolatokat is megjárt pasira lelnél. Sőt, egy szép, de nem kihívő nő kecsegtet a legjobb hosszú távú esélyekkel. ;) Hidd el, vannak arra vágyó pasik is. Csak ők sem feltétlen kihívóak, első látásra lúdbőröztetőek.

De a szorongásodon valahogyan felül kell kerekedj, mert azt nem sokan kedvelik, voltaképp érthető okokból. Kezdj el futni, vagy valami adrenalinnal járó tevékenységet végezni, vagy tudom is én. Nem ismerlek egyáltalán, így konkrét javaslatot se várj, de annyi bizonyos, hogy ha az életünket változatlanul hagyjuk, akkor mi sem fogunk érdemben változni. No, meg az ép testben ép lélek mondás sem légből kapott. Testre szabott tanácsért fordulj hozzám bizalommal! :)

2016. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!