Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 éves, átlagosan kinéző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves, átlagosan kinéző, komoly kapcsolatot kereső nőnek ajánljátok a Tindert?

Figyelt kérdés

Nem igazán figyelnek fel rám a férfiak a való életben, és innen is randiztam már sráccal aki szó nélkül eltűnt a randi után, pedig el tudtam volna vele képzelni többet (én írtam rá a randi után egyébként, olyan témában amiről a randin is szó volt).


Igazából hallottam már rosszat is, jót is a tinderről. Nektek mi a véleményetek?


(Itteni privátokra nem válaszolok már, lehet ettől bunkónak tűnik, de volt már aki visszaélt a nevemmel itt)



2016. okt. 30. 14:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*bunkónak tűnök
2016. okt. 30. 14:54
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Aki nem próbálkozik nem is nyer ;) 26/F
2016. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Kiprobalhatod, de nagy illuzio rombolo a netes tarskereses.

A szerelem az emberre tenyleg csak ratalalni tud -persze keresheted is gorcsosen, de a szerelem, a tetszes, az erzelmek es a vagyak, maguktol jonnek, igazan. Legalabbis en hiszek ebben.

2016. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Szia. Privátban leírom szívesen a tapasztalataimat. Csak okosan kell szűrni az embereket :)
2016. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán, csak arra ügyelj, hogy tényleg csak azt húzd jobbra, akivel beszélgetni is akarsz, és ha van annyi matched egyszerre, amennyit kezelni tudsz, akkor ott állj le, és foglalkozz velük, különben mind a srácok, mind a magad dolgát megnehezíted. Csak el ne kapjon a hév, hogy hú, na még egy párt, na még egy párt, nem elég nekem a 492!
2016. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nőként szinte garantált a siker, már csak azért is, mert sokkal több a férfi felhasználó minden társkeresőn. Viszont ne számíts feltétlenül hosszú távú kapcsolatra, a legtöbben azért mégiscsak szexparner-keresőnek használják a tindert. Ha hosszabb távra terveznél, jobban megéri offline eseményekre járni és valódi szociális életet élni.
2016. okt. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
22 vagyok, a párommal másfél éve vagyunk együtt, a Tinderen ismerkedtünk meg. Egy próbát mindenképpen megér szerintem, csak ugyanúgy nem szabad túl komolyan venni, mint az élőben ismerkedést. Azt azért hamar ki lehet szűrni, ki akar komolyat, ki akar egyéjszakást, de legkésőbb randin biztosan.
2016. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Egyetértek a hármassal.

De én is szívesen ismerkednék veled.

Merre laksz?

26f

2016. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem eddig semmi eredmény tinderen. IGaz kb 5 naponta nézek rá :P


25/f

2016. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, úgy mint a többi forgalmas tarskeresőt, csak nagyon - nagyon óvatosan, sok a nős, kapcsolatban elő kikacsingató.
2016. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!