Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az állítólag komoly kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az állítólag komoly kapcsolatot kereső, magukat rendesnek valló pasiknak miért az fáj a legjobban, hogy nincs kivel szexelni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert a farkuk hajtja őket igazából. De nem minden férfi ilyen az tuti.
2016. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mikeXxX ***** válasza:
52%
Mert nem komolyat keres de az "állítólag " kifejezésedből szerintem te is rájöttél már !
2016. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert aki ilyen, az valójában nem is komoly kapcsolatot keres, vagy esetleg szégyelli, hogy már rég (vagy még soha nem) volt szexuális kapcsolata nővel.


Azért aki tényleg komoly kapcsolatra koncentrál, annak is hiányozhat a szex, de nem erre élezik ki a társkeresési nehézségeiket.

2016. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Én nő vagyok, és természetes, hogy az fáj legjobban, mert a szerelmet a szeretkezésben tudom megélni leginkább, és a kapcsolataim 70%-a időben evvel is telik.
2016. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem értem a kérdésedet. A szex a párkapcsolat mozgatórugója. Szexuális kéztetés nélkül senkit nem érdekelne semmilyen párkapcsolat. Én egyedelülálló férfi vagyok, engem nem dob fel lelkileg ha valakit csak úgy szimplán megdugok. Nem volt régen, de semmi extrát nem jelentett. Csak egyszerűen többre vágyom, hogy legyen kihez tartoznom.
2016. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 omba ***** válasza:
10%

Ez valami társkeresős oldalról való ismeretség, ugye?

Az felejtős... én a női elvárásokat ismerem inkább:

"komoly, mély érzésű..... min 180 cm, 95-105 kg, kék szemű" - röhej.

Ne törd a fejed, felejtős.

2016. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6os minden adat stimmel ez én vagyok,lányok jöhettek!😊 26
2016. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
F
2016. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!