Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Honnan lehet tudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Honnan lehet tudni, hogy egy pasinak mi a "saját szintje"? Ezt többször olvastam már ezen az oldalon, de hogyan lehet ezt objektíven meghatározni?

Figyelt kérdés
Aki ebben látja a sikeres társkeresés kulcsát, annak szívesen küldök magamról képet és leírást privátban (egy apró feltétellel, de azt majd privátban), hogy elárulja nekem, milyen lány illik hozzám, vagy ahogy ti oly sokszor fogalmaztok, mi "az én szintem". Hogyan lehet ezt egyáltalán objektíven megítélni? Van az embernek egy nagyjából determinálható értéke a külső/belső tulajdonságai által és azt kell párosítani egy csajhoz? Vagy hogy kell ezt elképzelni? Remélem megbíztok bennem, mert tényleg szeretnék erre magyarázatot kapni.

2016. nov. 2. 00:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Én valamilyen szinten hiszek ebben. Átlagos (vagy az alatti) lányként volt már dolgom pár, a többség által nagyon jóképűnek titulált pasival, és nem hogy külsőre volt furcsa együtt látni minket, de még a személyiségük is annyira eltérő volt az enyémtől, hogy alapból nem lehetett volna ezekből a kapcsolatokból semmi komoly. Nyilván vannak kivételek, de nekem már megvan a véleményem a gazdag, jóképű rétegről, helyettük viszont a "saját szintemen" megannyi jófej, kedves, intelligens és külsőre tök átlagos pasit ismertem már meg. :) Aki hozzám képest kiugróan gazdag vagy helyes, az az ember valószínűleg teljesen más mentalitásban nőtt fel, mint én, ami már eleve determinálja, hogy valószínűleg nem értjük meg egymás problémáit, világát - erre is volt példa.


Kérdező, arra viszont nem vállalkozom, hogy megállapítsam, milyen lány illene hozzád, mert szerintem 100%-ban objektíven ezt nem lehet meghatározni.


23N

2016. nov. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nincs értelme a szintezésnek, mivel relatív, hogy kinek mi jön be, vagy ettől még nem lesz nagyobb esélye az embernek, hogy lejjebb adja az igényeit nagyon, sőt, még nagyobb kudarc, ha egy neked nem is annyira tetsző utasít vissza, mert azt gondolhatod, hogy ha már neki se kellek.. Viszont egy számodra álomnővel meg simán összejöhet. Na meg fontos, hogy személyiségileg is passzoljon az ember a másikhoz.
2016. nov. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Kuldheted a kepet.
2016. nov. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Nézd meg, hogy milyen csajoknak jössz be! Ilyen egyszerű.
2016. nov. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Objektív képlet:

- állj meg a tükör előtt, és borzasztó kritikus szemmel tekints végig magadon, majd egy 10 pontos skálán adj magadnak pontot

- fejezd meg az értéket (ha 5 pontot adtál magadnak az első körben, amit minden magát átlagosnak tartó ad, akkor fantáziátlanság miatt vonj ki belőle még 1 pontot)



Nah, a legtöbb nő ennyi pontosnak lát téged

2016. nov. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
fejezd=felezd
2016. nov. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem szoktad látni, hogy egy nő a te szinteden van-e? Nem szoktad észrevenni, ha egy átlagos nő szuperpasit akar vagy egy nagyon ronda átlagosat?
2016. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Ezt nem lehet objektíven meghatározni- főleg, hogy nem biztos, hogy egy adott, esetlegesen "szinteden felüli" lány ugyanúgy gondol rád, mint te rá. Az egészen biztos, hogy egy férfi teljesen mást keres egy nőben, mint fordítva, ahogy az is teljesen biztos, hogy más szemmel nézi az azonos nemű embert, más tulajdonságait tartja vonzónak, kívánatosnak (a párommal-férfi- néha, amikor megyünk az utcán, akkor rábök egy-két férfira, hogy na, azokhoz lenne jó hasonlítani, én meg csak nézek rá értetlenül, hogy szerinte mégis, mi a manó lehet bennük vonzó, és mi a frászért pont azokhoz akar hasonlítani, míg amikor én teszem ugyanezt nőkkel, akkor is gyakran van, hogy nem érti, miért azt a formát, azt az alkatot tartom kívánatosnak a magam számára is... remélem érted :D ). Szóval egy nő szemében nem biztos, hogy attól leszel vonzó, amitől hiszed, hogy vonzó vagy és amitől esetleg a többi pasi azt hiszi, hogy vonzó leszel.


Egyébként ha nagyon meg akarod határozni, akkor igen, jól mondja az egyik válaszoló, megnézed milyen lányoknak tetszel.

2016. nov. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Azt hiszitek, ha valaki ronda, a rondához fog vonzódni? Nincs olyan, hogy egy hetes csak hetesekhez vonzódik.


Ha ti hirtelen meghíznátok, a kövér nőket tartanátok vonzónak?

2016. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség ez a "magad szintjén nézelődj" dolog. Legalábbis külsőt tekintve. Más dolgokat tekintve már lehet benne ráció. Pl. abban én is egyet értek valamelyik válaszadóval, hogy hasonló anyagi körülmények között élő emberek szerintem általában jobban kijönnek egymással, mint egy nagyon gazdag és egy eléggé szegény. Vagy pl. egy kifejezetten intelligens, művelt személy valószínűleg nem fog összejönni egy kifejezetten buta emberrel, mert nem lesz meg az összhang.

De külsőt tekintve? Hát mindenkinek más a szép, más az átlagos, más a csúnya.


Tök érdekes dolog egyébként, de így 26 évesen azt érzem, hogy annak ellenére, hogy abszolút átlagosnak tartom magam (se nem kifejezetten rondának, se nem kifejezetten szépnek), a legtöbb olyan férfinál, akik nekem igazán tetszenek, el tudnék érni valamit, ha akarnék. Viszont itt a tetszést nem a külsőre kell érteni, ugyanis nekem ahhoz, hogy beleszeressek valakibe, nagyon nem a külső számít leginkább. Sokkal fontosabb az, hogy mennyire tudunk elbeszélgetni, mennyire érezzük jól magunkat egymás társaságában, mennyire hasonlítanak a céljaink, világszemléletünk. És ha valakivel itt megvan az összhang, akkor azért ritka, hogy külsőre annyira taszítson az illető, hogy semmiképp se szeretnék vele többet. És ugyanígy azt érzem, hogy azoknak a férfiaknak, akikkel jól elvagyok, azoknak ez a szemléletük talán hasonló az enyémhez, és annyira csúnyának nem tartom magam, hogy ne legyen esélyem náluk.


Persze ez mind elméleti dolog, mert van párom egyébként. Csak eddig pl. akármilyen sráccal hosszabban elbeszélgettem itt gyakorin, és tényleg éreztem azt, hogy ebből lehetne egy normális barátság, ott simán el tudtam volna képzelni azt is, hogy amennyiben nem lennék párkapcsolatban, lenne lehetőség.


Igazából lehet kicsit off-ra sikerült ez az egész agymenés:D De a lényeg, hogy belülről kell passzolni, és ha úgy passzoltok, akkor onnan már csak a nagyon szélsőséges kinézetű emberek buknak ki.

2016. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!