Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vegyem rá az első találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá az első találkozásra?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, de sosem találkoztunk ezért nem nagyon érdeklődik. Néha beszélek vele de nem tudom hogy tudnám rávenni hogy találkozzon velem. Szerintem most még tuti nemet mondana.

2016. nov. 2. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Velem is volt ilyen, őszinte leszek, legjobb módja ha hagyod a fenébe. Őszinte leszek, én 3x próbáltam találkozóra hívni, neked is legyen szerintem ez a bűvös szám. Ha háromszor nemet mond, akkor felejtsd el. Én esetemben miután nem írtam, már ő se keresett. Ebből is látszott le se szart :)

Vannak ilyenek, gyorsan derítsd ki, te esetedben is hasonló-e a helyzet, ha igen, akkor meg ne pazarolj rá egy percet se

2016. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez persze én esetemben már évekkel ezelőtti történet, de a tényen nem változtat :)
2016. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon ismerem még, csak tetszik. Előbb szerintem el kéne nyerni a bizalmát, de nem nagyon van ötletem hogy. Mivel nem ismer ezért nem fog annyira megnyílni. Erre kéne valami ötlet.
2016. nov. 2. 14:23
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Nézd én a mostani barátnőmet neten ismertem meg, mindenféléről beszélgettünk. 3-4 nap elteltével már találkozóra is hívtam, első beszélgetést követően pont egy hétre találkoztunk. De mondta, hogy ő még előbb is találkozott volna, mert szimpatikus voltam neten.


Lassan 2 éve leszünk együtt. Tehát szerinte sehogy nem kell rávenni, ha nem akar menni, akkor nem vagy neki elég szimpatikus. Beszélgessetek kicsit, hívd el, ha szimpatikus vagy menni fog, ha nem akkor kifogásokat keres.

2016. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4



És akik senkinek sem szimpatikusak?

2016. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mostanában én is ilyennek érzem magam..
2016. nov. 2. 14:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt szimpatikus neten a fiú. De ő erősködött h találkozzunk. Visszautasitottam talán félelemből. De,aztán skypoltunk és másnap találkoztunk. Valahogy bizalmat ébresztett h láthattam
2016. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi, ez egy használható tipp :)
2016. nov. 2. 14:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, a Skype tényleg segít, jobb volt látni előtte.


Egyébként megakadt a szemem a kérdéseden. Nem "rávenni" kell a lányt. Igent fog mondani, ha szimpatikus vagy neki szerintem. Lehet, hogy nem egyből fogtok találkozni, mert kell neki egy kis idő, hogy megismerjétek egymást neten, de ha tartja a szavát és őszinte ember, akkor jól fogsz járni. ;)

2016. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a gond. Bizalmaskodàs...friendzóna. Ha csókot is akarsz mihamarabb randi amit megtervezel de minden helyzetben kivàgod magad ha borúl a terv.... Jó idö rossz idő esetére is legyen terv. Készülj olyan témàkkal amivel fényezni tudod magad. Pl nem vagy gazdag de vért adsz rendszeresen ìgy segìtve màsokat. Egyszer befogadtál egy kóbor kutyát...Bebikàztad egy idős néni fiat unójàt....Pàr bók dicsérd a lány szemét.. Amikor kettesben vagytok ...abból csók lessz.
2016. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!