Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az első randi után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randi után nem érzem a "szikrát", érdemes elmenni második találkozásra?

Figyelt kérdés

Én leginkább annak a híve vagyok, hogy az elején minden eldől. Neten ismerkedtünk meg de nem hiszem, hogy szerelmes tudnék lenni belé. Mit tegyek? Volt valaki hasonló helyzetben? Megéri még egyszer találkozni? Nem akarom félrevezetni és elhitetni vele, hogy van esélye, de mi van, ha mégis ő az "Igazi"? Bár azt érezném, nem..?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. jún. 10. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Minek...?
2014. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem ne menj el a nem fogott meg
2014. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sem.
2014. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

lehet, hogy először ideges volt, és nem tudott eléggé kiengedni, és elég jófej/vicces/akármi lenni!

az én első randin én is nagyon ideges vagyok, mégha nem is látszik :) a második már sokkal jobban megy :D

23/F

2014. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Ezeket a női dumákat mennyire szeretném egyszer papírra írni és megetetni egy csajjal...

Szikra. Beszéljünk erről. Egy lány általában szóba szokta hozni, hogy még alig ismer, nem tud rólam semmit, akkor minek jöjjön össze velem? Ha találkozunk elsőre, ehhez mérten nyilván nem igazán fog belemenni egy csókba sem. Ha csak mint két idegen beszélgetünk egymással, viszonylag semleges dolgokról, akkor hogy várhatja el, hogy ebből szikra legyen? A szikra általában akkor jön létre, amikor két ember már közelebb került egymáshoz, de ez nem lehetséges, ha újdonsült randipartnerként "csak" beszélgetünk. Alapjában hülyeség elvárni az első randin a szikrát, az nem feltétlen első látásra jön...

2014. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

előző, én férfi vagyok, mégis szükségem van a "szikrára", és az igenis jön első randin, első látásra. te csak szállj le a nőkről és ne etess meg velük semmit :D

az attól még egy létező dolog, ha te nem érezted még, és azt hiszed, hogy az érzelmek ennyire racionális dolgok mint ahogy te álltod.

2014. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy racionálisak? : ) Én is szeretem a szikrát, de kis mértékben jön az kapásból. Ellenben egyesek az esetek 100%-ban számítanak rá. Ne forgasd ki a szavaimat. : )
2014. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon tisztelheted a nőket, ha így gondolkozol róluk... Lehet, hogy sokat csalódtál vagy egyszerűen csak nem érezted még a szikrát, mindenesetre sajnállak.


A többieknek köszönöm a válaszát, főleg az utolsónak. Valószínűleg nem fogok találkozni vele. Így neki és magamnak is megadom az esélyt egy megfelelőbb partnerrel való találkozásra. Egyébként nem hiszem, hogy zavarban volt vagy nem tudta volna megmutatni az igazi énjét. Nagyon sokat beszélgettünk komoly dolgokról neten és élőben is, ezen kívül jópárszor nevettünk is.


Ha valaki volt hasonló helyzetben, vagy adna választ a kérdésemre, nyugodtan megteheti. :-)

2014. jún. 10. 14:15
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 13:48-asnak köszönöm.
2014. jún. 10. 14:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha így vacillálsz, valószínűleg nem illetek össze, hisz ha tényleg szeretnéd ezt az egészet, akkor nem lenne kérdés, alig várnád a következő randit :)
2014. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!