Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az felmenti a nőt a cselekvés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az felmenti a nőt a cselekvés alól, az a mondás hogy Háát a férfi kezdeményezzen, férfi dolga?

Figyelt kérdés

Szerintem borzasztó ez a tudat közhiedelem, vagyis ez inkább már utócsengés. Sok nőtől hallani hogy mindig mindenből arra hivatkoznak, azzal vágják ki magukat felelősségek alól, dolgok alól hogy "háát azt a férfi csinálja, az a férfi dolga...stb

Ezért kényelmesedett el sok nő? ennyivel felmentik magukat egy helyzetből? Aztán meg részükről meg ugye jön a pofára esés.. hogy a hapsik már nem nyomulnak, és Jajj nem tudják hogy kezdeményezzenek.. mit csináljanak a helyzettel..


2016. nov. 2. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%

sztem a kezdeményezés nem függ attól h vki milyen nemű. De most komolyan, te hagynád h a csaj hívjon el randira? :DDD gondolj már bele :D


F

2016. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

már nem azért, de a ti férfiúi hiúságotoknak nem esik jobban, ha ti mentek oda egy csajhoz és ti kezdeményeztek? mert akkor elmondhatjátok büszkén, hogy igen, én tettem meg az első lépést.

az, hogy néz már ki, hogy egy csaj odamegy, és leszólít titeket és úgymond elhív titeket randizni?! lehet, hogy maradi vagyok, de ez a lányos változat szerintem egy kicsit szánalmas.


tudom, manapság már a nemek felcserélődnek, több kérdést is olvasok itt, hogy pasik női kiegészítőket vesznek maguknak, csajok meg férfi cipőt pl.

ez is elég szánalmas.


a nők csak leadják a jelet, hogy indulhattok, de azt a bizonyos első lépést nektek kell megtenni.

ez nem felelősség hárítás, szimplán ennek így van rendjén.

ti vagytok a vadászok, mi meg a zsákmány, csúnya szóval!

2016. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Amióta túlsok a negatív tapasztalat, visszajelzés már nem büszkeségként érint az, hogy férfiként kezdeményezzünk, sőt nagyon jól esik, hogy van a földön még lány aki tényleg érdeklődik irántunk és sokkal több érzelem tud kialakulni ha a lény kezdeményez, főleg azoknál akiket százak elküldtek vagy csak nem profik a csajozáshoz.
2016. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
büszkén, hogy igen, én tettem meg az első lépést. Húú de nagy dolog.. és ha 500x elküldenek a francba azt minek lehet nevezni
2016. nov. 2. 21:44
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
A NŐNEK is kell tennie a kapcsolatért, a nőnek is illik néha kezdeményezni, egy beszélgetést, egy ismerkedést, a nőnek is kell törődnie, foglalkoznia a párjával.
2016. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát de tényleg, rengeteg helyen megfigyelhető, hogy a férfi csinál mindent tesz mindent, vért izzadva, azért hogy fent maradjon egy állapot, nők mit csinálnak? lerázzák magukról a rájuk eső részt.. hát hogy azt a férfi csinálja vagy vége a kapcsolatnak-lesarkitva
2016. nov. 2. 21:48
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

"és ha 500x elküldenek a francba azt minek lehet nevezni"


azt ennek lehet nevezni:

esélyt adtál annak, hogy új kapcsolatot létesíts mással, nem adtad fel a próbálkozást, küzdesz, még akkor is, ha pofára ejtenek

viszont tuti lesz olyan eset, mikor nem küldenek el, és akkor bezzeg azt fogod mondani, hogy de jó, hogy nem adtad fel

2016. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
ui.: egy kapcsolat fennmaradásért MIND A KÉT FÉLNEK KUTYA KÖTELESSÉGE TENNI!!!
2016. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
De ez nem olyan, hogy egyszer megszerezted álmaid nőjét és ennyi, ezermillió probléma felmerülhet, érzelemhiánytól kezdve akármi ami miatt nem jön össze a kapcsolat aztán megint 500 emberhez odamenni, nem vagyunk szuper lelkiteherbírású gépek, vagy hogy fogalmazzam meg, ha 50 lányból nemjön össze akkor rosszul csinálod, és esélyeket növelni kell, semmi értelme csinálni valamit szarul, nyomhatod az ajtókilincset a rossz irányba 5milliószor akkorse nyílik ki neked, nem lenne egyszerübb változtatni az irányon?
2016. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
7, csak az a baj, túl nyomó többségébe van a negativ dolog mint pozitiv, amitől aztmondhatná az ember hogy motivációt érezne egy újra.. Azt meg úgy kb "üresjáratnak érzem, hogy én adom magam és semmi, ergo sokszor érzem nincs értelme, mert úgy se vevők.. akkor minek? ha minden 3-ik nő vevő lenne, biztatna vagy mondana valami jót is ami motiválna, akkor sokkal egyszerübb lenne az egész párkeresésdi
2016. nov. 2. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!