Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjak nemet, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjak nemet, ha nem akarok nemet mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit faramuci a kérdés, de remélem érthető. Van egy fiú, aki mindig csak akkor keres, ha éppen hazajön külföldről és kedve van hozzá(m). Persze, én mindig készségesen találkozok vele (egyértelmű, hogy miben merülnek ki a találkozások). Igazából tudom, hogy nemet kellene mondanom, mert megaláz azzal, hogy előtte is-, utána is levegőnek néz, mégsem tudok nemet mondani. Furcsa, mert szálltam már ki olyan kapcsolatból is, ahol szerelmes voltam, mégis muszáj volt véget vetnem neki, mert diszfunkcionálisak voltunk, mint pár. Vele azonban más a helyzet. Egyetlen egyszer sem tudtam még kiejteni a számon, hogy "Nem, nem akarok veled találkozni" (mert igazából akarok). Hogyan kellene rávennem magam a "nem"-re? Vagy fogjam úgy fel, hogy ha neki is jó, és nekem is, akkor semmi gond nincs az alkalmi légyottokkal? Az az egy biztos, hogy 2 éve, mióta ez az egész folyik sem én, sem ő nem voltunk mással. (Ezt nem naivságból mondom, hanem azért, mert van olyan paraszt, hogy simán megmondaná, ha lett volna mással, már csak genyóságból is, de azt mondja nincs ideje ilyenekre). Köszönöm előre is!

2016. szept. 19. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Vagy fogjam úgy fel, hogy ha neki is jó, és nekem is, akkor semmi gond nincs az alkalmi légyottokkal?

Pontosan!

2016. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Az egészséges reakció az lenne, hogy ezek után - még ha szerelmes is vagy belé - kiábrándulsz belőle és elönt a a harag.
2016. szept. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt a dolgot egyedül te tudod megoldani. Látod ennek a "kapcsolatnak" az árnyoldalait, megalázónak érzed, de mégsem akarsz kilépni belőle. Ülj le és gondold végig, hogy mit is akarsz, miért akarod így vagy úgy, mit vársz a jövőtől! Amit csináltok, az a kettőtök ügye. Én nem tartom szerencsésnek az ilyen kapcsolatot, de ha neked ez így jó meg kényelmes, akkor csináld! Csak vállald fel magad előtt is, hogy erre van igényed, hogy esetleg jelenleg nem vonz egy normális, hétköznapi párkapcsolat lehetősége. Annyi tanácsot adnék, hogy a jövőbeni céljaid is tartsd szem előtt, mikor meghozod a döntést. Soha nem fogod visszakapni azt az időt, amit erre a srácra fordítasz.
2016. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 aperitif ***** válasza:
Pont úgy gondolom, ahogy az első válaszoló. Ha neked jók azok az alkalmi együttlétek, és élvezed, akkor ne érezd megalázónak (miért is az?), és ne mondj rá nemet. Majd ha jön valaki az életedben, akivel elköteleződsz, akkor majd nagyon könnyű lesz nemet mondani.
2016. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez lenne. Ekkora balek, mint én, még nem született erre a világra. :/
2016. szept. 19. 14:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam. Reménykedtem, hogy majd lassacskán kialakulnak benne az érzelmek (ugyanis én teljesen beléestem), de nem történt meg, 2 év után sem. Szóval, ha te is komolyan kezdesz érezni iránta, hogy lehet jobban jársz, ha nem mész bele.
2016. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából régen nagyon szerettem ezt a fiút, mára már csitultak az érzelmek. Talán az is benne van, hogy nem kaptam meg őt teljesen, nem tudom. Ha őszinte akarok lenni, akkor azt kell mondjam, hogy élvezem az együttléteket, már csak azért is, mert mindenkinek vannak szükségletei. És mivel lenne jobb, ha vadidegen emberekkel feküdnék össze? Talán meg sem tudnám tenni... A barátaim viszont egyre erősebben sulykolják belém, hogy szánalmas vagyok és megalázó az egész szitu. Nem hibáztatom őket az őszinteségükért, nyilván szeretetből teszik, ugyanakkor fáj hallani az igazságot.
2016. szept. 19. 14:35
 8/12 anonim ***** válasza:
6%

Sokan nagyon hülyék itt, de ezen az oldalon sajnos ez a színvonal.

Te, kérdező, többet érzel iránta. Így már szó sem lehet arról, hogy mindenki jól érzi magát, és jól van ez így. Nem is értem, hogy miért írják egyesek, hogy nyugodtan engedd csak, hogy kihasználjon. Biztosan szellemi nyomoroncok.

2016. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
Az, hogy lepontoztok, csak engem igazol, szellemi nyomoroncok.
2016. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt magadban kell tisztáznod, hogy neked ez így jó e, különben azt mondom,amíg nem érzed lelkileg rosszul magad emiatt, élvezed is a dolgot,addig nincs gond.
2016. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!