Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogy csábítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy csábítsam vissza?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki 31 éves, én 23/l vagyok. Fél évig beszéltem vele interneten, aztán utána találkoztunk, mert messze laktunk egymástól, nyáron. Nagyon várta őt is, meg én is, minden nap beszéltünk, és nagyon fontossá vált nekem, én sajnos bele is szerettem. Mikor találkoztunk, azt hittem, hogy ebből kapcsolat lesz, és hogy minden szuper lesz. Nagyon zárkózott amúgy, nagyon nehezen nyílt meg még neten is, és élőben sem beszél túl sokat, viszont nagyon aranyos. Miután hazament, azt mondta, hogy nem tudja mi legyen, mert messze lakom. Utána bevallotta, hogy nem tud új kapcsolatba lépni, mert még mindig az exére gondol, és mindenről eszébe jut. Utána meg azt mondta, hogy talált egy nőt, aki közel van hozzá, és hogy úgy érzi, talán ő pótolni tudja azt a másikat. Viszont ez így szerintem nagyon nem fer!! Én voltam előbb, és én nekem nyílt meg, nekem beszélt mindenről, velem beszélt minden nap, és engem várt, és velem akart nagyon találkozni! És én felköltöztem abba a városba, és találtam munkát is, hogy közelebb kerüljek hozzá, erre egy nőcske meg csak úgy bevághat közénk?? A képeit elnézve a nőnek (nem vagyok beképzelt, tényleg nem, és önző sem, tudom, hogy nem én vagyok a világ legszebb nője, és hogy jóval szebb nők vannak a világon tőlem is,de van önkritikám), hát nálam jóval rondább... A haja az olyan, mint a drót... Meg az egész feje nem tetszik. Jó, tudom, nem nekem kell, hogy tetsszen, és lehet, hogy amúgy egy kedves, aranyos, okos nő, nem ismerem, nem tudom, milyen... Azért félek... Tudom, hogy csak 23 vagyok, de felnőtt nő vagyok, és egyedül élek, el tudom tartani magam, adok magamra, és én is jószívű, gondoskodó, kedves vagyok. Nagyon rosszul esik ez. Próbáltam túltenni magam az egészen, (ahogy normális embereknél szokás)? de nem megy, mert őszintén szerelmes lettem belé, és bármit megtennék érte!! Most is beszélünk, de nagyon keveset, viszont kedves velem. Biztos vagyok benn, hogy nem hazudott, és tényleg az exe után áhitozik, aki egy éve kirakta. De szerintem ez nem egészséges, hogy az ő helyére keres valakit. Ez rég rossz! Ráadásul látom, hogy fenn van azon a társkeresőn napi szinten, ahol megismerkedett velem is... Ha annyira komoly lenne ez a nő, akkor nem keresgélne tovább, nem igaz? A nő tett ki képet a facebookra, hogy együtt néztek meg valamit, és nem is nézte meg... Ez is furcsa nekem. (Tudom, nem ezen kell mérni a szeretet, stb., de érdekes.) Szerintem ez a nő se nyerte el a tetszését. Amikor velem volt, akkor viszont nagyon jól érezte magát, csak szerintem fél. Azt mondta, hogy én tökéletes vagyok neki, "de"... Kérlek segítsetek valahogy :( Milyen témát hozzak fel, ha beszélgetünk? Vagy mit tegyek egyáltalán? Tényleg nagyon zárkózott... A haverjai is azt mondták, hogy kedvel engem, de ő ilyen sajnos... És hogy "nehéz eset"... :( Nem akarom, hogy más lecsapja a kezemről... !!! Azt nem akarom végig nézni!!!!
2016. nov. 4. 08:23
 1/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

Sajnos rád az örök második szerep jutott. Ezt a brékuszt le kell nyelned. Tagságot váltottál a lelki szemetes kukák közé.


Tapasztalatból mondom: olyan nincs hogy valakit szeretünk de bizonytalanok vagyunk. Veled minden jó, de nem mer lépni. Ha bizonytalan az azért van, mert nem szeret úgy ahogy te őt. Ha ennyi idő alatt nem zárta le a múltját, nem is fogja még jóideig. És te lehetsz a tündérkeresztanya is, akkor sem fog ez úgy összejönni ahogy te akarod!


Csak olyan szekér után lehet futni, ami felvesz. Neked folyton van dobva egy lerágott csont, hogy rágódj rajta , bizonytalan kijelentésekkel és neked ennyi elég, hogy hidd biztos a siker.


De ebből te nem fogsz jól kijönni. Ha magad mellé erőszakold a palit ha nem. Nem a megfelelő fiú után futsz. Ezt később be fogod látni, most úgyis elvakít a szerelem, de ő nem becsül meg és nem szeret igazán.


Én is félék voltam és visszahúzodó, és nehéz eset. A frásznak kellett férfi, mégis amikor beleszerettem a páromba megbillent minden és nem volt kérdés, hogyha kell futok utána, és örültségéket művelek a kedvéért.


Szóval ez sosem lesz egy igazi, viszonzott szerelem. Sajnállak, mert el fog menni pár éved, mire erre rájössz.

2016. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A napnál világosabb, hogy ennek a pasinak te nem kellesz.

Amíg nem találkoztatok élőben, addig is pont olyan messze voltál, nem akkor jött rá. Addig is tudta, hogy nincs túl az exén, és a többi.

Egyszerűen az van, hogy kedvel téged, de nem jössz be neki (élőben), úgyhogy köztetek soha, semmi nem lesz. Mivel a párkapcsolathoz két ember kell!

Még beszélget veled, mert legyezgeti a hiúságát, hogy egy nő fut utána, és így meg van érte bolondulva (ebben a pasik se különbek ám!), de nem ragaszkodik a társaságodhoz.

Burkoltan már többször is közölte veled, hogy nem akar tőled semmit. Ahhoz nem elég gerinces, hogy ezt egyértelműen is megmondja neked, és lerázzon.


Az teljesen mindegy, hogy ki volt előbb, ez nem a sor a postánál, ahol rászólhatsz arra, aki eléd tolakodik. Nem garantált, hogy meg fogod kapni, akit kinéztél magadnak.

Ideje lenne belenyugodni, hogy feleslegesen bicikliztél, és kéne nyitni olyan pasi felé, akivel kölcsönös az érdeklődés.


Tanulj az eddigi hibáidból, és innentől legyél okosabb!

- Nem beszélgetünk senkivel fél évig, ha kapcsolatot keresünk, és nem levelezőpartnert.

- Akivel fél év, mire egy találka összejön, abból nem lesz kapcsolat, mert ahhoz muszáj lenne néha találkozni is

- Felesleges olyan távolságban lévővel bármibe belekezdeni, akivel nem tudsz megoldani heti 2-3 találkozót

- Az élő, első randin dől el minden, nem pedig előtte a beszélgetéseken

- Nem érdemes időt pazarolni olyan pasira, aki nem akar tőled semmit, és/vagy nincs túl az exén


Nagyjából ennyi!


Ez a pasit tiltsd le, töröld mindenhol, hogy kísértésbe se ess, és ne keresd többet.

2016. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a korkülönbség az oka, nem mindenki akar nála sokkal fiatalabb nőkkel lenni, egyszerűen csak valakit a saját korosztályából, mert azt mégis könnyebb megérteni-


Barátkozni, beszélgetni pedig lehet bárkivel, anélkül, hogy lenne hátsó szándékod, bár ezt van aki összekeveri a flörtöléssel.


Voltam én is úgy, hogy egy ex miatt nem akartam semmit senkitől, és ma is izzadva ébredtem fel, mert bár évekkel ezelőtt volt, de mégis valahogy róla álmodtam, nem könnyű.

2016. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!