Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csábítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam vissza a barátnőm szeretetét?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy fiatal srác vagyok és pár hónapja össze jöttem egy csodálatos lánnyal akit nagyon szeretek csak el hidegült egy kicsit a kapcsolatunk meg voltak egy kis viták és most az a baj hogy már nem úgy szeret ahogyan az elején és azt akarnám elérni hogy szeressen ugyan úgy mint régen. próbálom fel dobni de mindíg jön valami és az anyagi helyzetemse olyan hogy mindent meg adjak neki de amit tudok mindent meg veszek és nagyon szeretem!! Nagyon fontos lenne a segítségetek !!!

#barátnő #csábítsam
2013. dec. 28. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Tanulj meg magyarul, és méghozzá helyesen!!!!!
2013. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kicsit hasonló volt a helyzet. Az meg volt, hogy elhidegült és már nem úgy szeretett. Ez október legelején volt akkor lett szakítás de én azóta küzdök érte és már bánja a dolgot. Hát nem tudom sajnos ezt tudni kell kezelni. Időbe kell észrevenni és kezelni. Sajnos én nem igazán ismerem erre a megoldás.


Anno ez az én kérdésem volt rengeteg nagyon hasznos válasz jött különösen a végén volt valaki aki mindig nagyon hosszú válaszokat adott azokat mindenképp olvasd el és tanulj belőle. Főleg a vége felé pont erről van szó hogyan kell kezelni az elhidegülést ami mindig be fog következni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most ne a helyes írást nézzétek hanem segítsetek !!
2013. dec. 28. 21:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor még annyi lenne hogy előttem nagyon bulizós volt és amióta velem van nem nagyon volt sehol jó voltunk egyszer kétszer bulizni de szerintem hiányzik neki.Én mondtam hogy mennyen de nem ment csak együtt mentünk mindig ezzel nem is volt baj.Jobban az bánt most hogy egyik nap mondja hogy szeretlek meg soha nem akarlak el veszíteni meg ne engedjem el soha meg hogy gyerekeket akarna majd tőlem.De aztán meg valamin össze kapunk egy kicsit és mondja hogy már nem úgy szeret ahogyan eddig meg volt arra is példa hogy azt mondta hogy jobb lenne szakítani de ezt semmi képen nem szeretném mert nagyon imádom és nagyon fontos nekem csak nem tudom mi tévő legyek. :( :(
2013. dec. 28. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!