Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek barátnőt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt ha a 10-ből 8 lány magasabb nálam?

Figyelt kérdés
Sajnos csak 158 centi vagyok. Ez két ok miatt van. Az egyik, hogy születésem óta vesebetegségem van (10 éve szervátültetésem is volt.) A másik, hogy alacsony családból jövök. Ha nem lennék beteg akkor is "csak" 6-8 centivel lennék magasabb. Akármerre járok sajnos azt kell látnom, hogy a lányok jó része magasabb nálam. Mondjuk engem annyira nem zavarna ha a lány 4-5 centivel magasabb lenne nálam. Nálam szerintem ez még beleférne. De még így is nehéz dolgom van. A magasságomra elég jó a következő 2 példa. Tavaly jártam egy OKJ tanfolyamra ahol én voltam az egyetlen férfi. Rajtam kívül csak nők voltak. Ennek ellenére kb 4-5 nő volt csak a 19-ből aki nagyjából olyan magas volt mint én... Finoman szólva nem volt kellemes érzés... de még ennél is rosszabb volt mikor múlt héten voltam egy koncerten. Itt volt kb 50 lány és mind magasabb volt nálam legalább egy fél fejjel! Sajnos arra a helyre ahova néha szoktam koncertekre járni nagyjából ugyanazok az emberek szoktak járni. Az a baj, hogy máshova programokra nem nagyon tudnék elmenni. Egyrészt mert olyan helyen lakom ahol nem sok olyan program van ami érdekelne. Másrészt amik engem érdekelnének azokon kevés a fiatal lány. Az egyetlen az a könyvklubok lennének. De én a környéken nem tudok ilyenről (már ha van.) Ha lenne se biztos, hogy ott több lenne az esélyem vagy sok lány lenne. Ráadásul a magasság egy dolog. Ezen kívül még sok mindennek egyeznie kellene mindkét félnél. Szerintetek mit tudnék tenni ebben a helyzetben? Már ha egyáltalán nekem érdemes próbálkoznom... 25/F
2016. nov. 5. 18:18
1 2
 1/13 Templeton Peck ***** válasza:
44%

Kifogás már megint :)

Nekem alapból a kb velem egy magasságú lányok vagy a tőlem magasabbak jönnek be.

2016. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
A maradék 2-re ráhajtani. Nem egyértelmű?
2016. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
2016. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Durva, de őszinte leszek. Azon még nem gondolkoztál el, hogy ilyen jellegű kérdéseket kerekesszékesek/vakok/fogyatékosok miért nem tesznek fel itt a gyk-n? Tudod, azért, mert ők reálisan látják az életet, az esélyeiket és nem táplálnak magukban kétségbeesett reményeket. Biztos egy szemét alak leszek, amiért kimondom az igazságot és nem szeretnélek hitegetni, de a nők körében neked sincs sokkal több esélyed. Az emberek a lehetőségeikhez képest mindig a legjobbat fogják választani (autók, kaják, ruha stb.). Ez alól természetesen a nők sem kivételek. Te pedig jóval átlag alatti vagy és sajnos pont azon paramétered a "legrosszabb", ami a legkritikusabb tényező a nők szemében. Az szinte egy íratlan törvény, hogy a csaj csakis alacsonyabb lehet a pasinál (a gyakorlatban ehhez jön még a min. 175/180-as magasság), így evidens, hogy nagyon le van szűkítve azon nők száma, akik egyáltalán elméletileg szóba jöhetnek. Az meg megint egy másik dolog, hogy nekik vajon te tetszenél-e. Sokszor a teljesen átlagos pasiknak (átlag testalkat/személyiség, diploma és autó) is pokoli nehéz a társkeresés, akkor neked mégis vajon milyen lehet? Törődj bele a helyzetedbe és koncentrálj inkább a karrieredre, a hobbijaidra és ha más lehetőség nincs is, a pénz segítségével javíts a helyzeteden, amennyire tudsz.
2016. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kezd már baromi unalmas lenni ha nem vagy ilyen magas meg kigyúrt vagy nincsenek ilyen márkás dolgaid akkor nem lesz barátnőd. Elnézést a kifejezésért de ez egy nagy lósz@r! a saját környezetemben is ismerek olyanokat akik alulról súrolják a 170 centit és mégis van barátnőjük. Az egyikük ráadásul már házasodni készül! És még mielőtt jönnél itt azzal, hogy biztos milyen gazdag hát nem! Csak egy sz@ros "mi autónkja" van neki... Remélem nem kell leírnom, hogy melyik autómárkára gondoltam. Szóval unalmas már az olyanok folytonos vergődése mint az utolsó. Csak hát nem mindegy, hogy valaki 158 vagy 170 centiméter magas. Azért írtam ki a kérdést, hogy értelmes és hasznos válasz kapjak olyanoktól akik esetleg tudnak valami normális tanácsot adni. Sajnálattal látom, hogy eddig ilyen hozzászólás még nem érkezett...
2016. nov. 5. 19:41
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy srácot, aki növekedési hormonhiányból adódóan nálam is alacsonyabb, pedig én is csak 160 cm vagyok. Van egy kifejezetten csinos, szép arcú barátnője, aki kb. vele egymagas, vagy lehet kicsivel magasabb is.

Ugyanígy van nyúlszájú ismerősöm (nem is egy), akinek van párja. Számtalanszor látok az utcán embereket kisebb-nagyobb testi hibával, mégis akad párjuk.

Első körben nyilván érdemes az alacsonyabb lányokkal próbálkozni. Valószínűleg egy 175 cm-es lányt tényleg zavarna, ha le kellene hajolnia hozzád, de egy 155-165 cm-es lány, ha egyébként minden más passzol, nem hiszem, hogy emiatt elhajt.

2016. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kaptál, le van írva a linkelt cikkben, hogy a magasságod ellenére hozd ki magadból a legtöbbet, többek között légy kisportolt, öltözködj átlagon felül, légy domináns és határozott, hordj magasított talpú cipőt stb. Vagy lépj be egy zárt közösségbe, pl. tánciskolába és kerülj a legjobbak közé tánctudást tekintve, nyerj versenyeket stb., máris arathatsz az odajáró csajok között. Ha szr helyen laksz, kevés nővel és kulturális programmal, oldd meg a költözést máshová. Ismeretlenül leszólítgatni nőket számodra tényleg sokkal nehezebb lesz, mint egy magas srácnak, építs inkább az erősségeidre.
2016. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó duma kell, és szórakoztatni kell a nőket,vicceket meg vicces sztorikat mesélni magadról (nem kell hogy igazak legyenek, a standuposok sem valós történeteket mesélnek).Ezt gyakorold. Ha állandóan megnevetteted a nőket akkor keresik a társaságodat és inkább veled ismerkednek mint az unalmasabb de magas sráccal..
2016. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, van itt olyan ember (köztük én is), aki segítene, adna tippet, de magában a kérdésedben szerepel az igazán kényes dolog. Mégpedig, hogy 10-ból 8 csaj magasabb nálad. Oké én is ismerek 170 körüli pasit, akinek kapcsolata van, attól még elég ritka és nem tudhatod, hogy mennyit küzdött/izzadott a céljaiért. De sajnos te még ennyi sem vagy. És igazad van, gyakorlatilag majdnem minden csaj magasabb nálad, így pedig iszonyatosan nehéz maga az ismerkedés is, a futó kapcsolat megszilárdításáról már nem is beszélve. Én is csak reálisan, de legalábbis a tapasztalataim alapján írtam a kommentemet. Van még egy tippem: próbálj elvont/magányos pici csajokkal ismerkedni (könyvtárak, egyesületek). Fontos, hogy olyan csajokkal ismerkedj, akik igénylik a törődést, a társaságot, magyarul egy lelki társat találj, mert a hagyományos kapcsolatorientált ismerkedés keretein belül (pl. szórakozóhelyeken) a lányoknál úgyis előtérbe fognak kerülni a külsőségek és ott neked nem lesz esélyed.
2016. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nos igen írtam, hogy könyvklubba szívesen eljárnék (már csak azért is mert néhány kivétellel nem igazán éreztem magam jól.9 csak sajnos nem tudom, hogy itt Miskolc környékén vannak-e ilyen helyek. ha vannak is az sem garancia mindenre...
2016. nov. 5. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!