Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem kérdez rólam semmit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kérdez rólam semmit, akkor nem igazán érdeklem igaz?

Figyelt kérdés

Minap beszélgetésbe elegyedtem egy lánnyal, aki számomra nagyon szimpatikus volt. Egész végig csak én kérdeztem beszéltem, ő pedig csak válaszolva a kérdéseimre csak magáról. Semmi kérdést nem intézett felém.

Mit ad isten ismét találkoztam ezzel a lánnyal, de a forgatókönyv ugyan az. Beszélgettünk, de igazándiból hiába vetettem el egy két dolgot (amire rá lehet kérdezni velem kapcsolatban konkrétan mert érdekes lehet) semmi reakciól. Lányok, Ti ha beszélgettek egy fiuval (és most 18-25 éves lányokra gondolok) ha szimpatikus nektek, Ti is kérdeztek róla nemde? (annyi téma lenne vissza alapon is) nem csak felszínes csevej, válaszolva a feltett kérdésekre.


2016. nov. 6. 06:15
 1/10 A kérdező kommentje:
arról nem beszélve, nem tudom ismerős e nektek, mikor egyfolytában valaki magáról beszél, és csak egy oldalú az érdeklődés, hogy mintha bealudnátok a mondandóján, elveszted már a fonalat is..és teljesen nehézményes lesz hallgatni sok perc után.
2016. nov. 6. 06:18
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem mutat feléd érdeklődést.
2016. nov. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ezt tapasztaltam társkeresőn, újabban azt csináltam, hogy kérdeztem néhányat, aztán hagytam, hogy ő kérdezzen és hát várhattam... Egy lány se volt akit éreztem, hogy érdeklődést mutatna, töröltem is magam mert ennek nem sok értelme van így
2016. nov. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez van nálam is, tök kukák a lányok mostanában.
2016. nov. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként ezt nem egy pasival megszenvedtem már. Én kérdeztem folyton, ők tőlem semmit. Szerencsére azóta tudom, hogy az ilyet hagyni kell a francba :)

Kérdező, nem érdekled a lányt ha ilyen.

2016. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

na tessék..


Én sok ilyen lánnyal találkoztam már, és lehangolt az egész.

Kedvét szegi az embernek, mivel ez is energiát von el. Nem mindenkitől mert vannak olyan fiuk akik erre nem érzékenyek. Én igen. Szerintem csak akkor tud egy kellemes beszélgetés kialakulni ha kölcsönösen érdeklődőek vagytok, és nem érzi az egyik fél azt hogy "ő bele ad mindent" a másik meg passiv.

Hát igen, sajnos valószínű hogy nem jöttem be azon lányoknak. Viszont azt sem értem, volt olyan lány is akinek tudom hogy tetszettem és mégis képtelen volt komonikációra. Nem kérdezett rólam az sem semmit, utána meg már úgy éreztem magam mint egy interju. Én pont ezért nem szeretek állandóan fecsegni magamtól csak magamról, mert előbb utóbb azon mindenki elalszik és idegesítő.

Annyira megörülök mikor néha bele botlok olyan lányba aki kölcsönösen szépen tud beszélgetni, és kérdést is feltenni, és ami még fontosabb látom rajta hogy figyel is arra amit mondok. Ez az igazi. (ez még persze nem jelenti hogy bejösz neki, de mindenképp egy jó alap).

2016. nov. 6. 10:08
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet csak szeret magáról beszélni... talán nem kéne folyamatosan kérdezni
2016. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lányként én imádok kérdezni. Sőt inkább kérdezek mimt ha én meséljek. Egyik barátom hívta rá a figyelmem h az állandó kérdezéssel olyan leszek mintha vizsgáztatnám. Szóval ez feszélyei őt, igy inkább nem kérdez, bár alkalma se len
2016. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazából nem az a lényeg, hogy kérdez-e rólad. Mindenki szeret magáról beszélni, ha szívesen beszél magáról neked, az jó. Ha te irányítod a beszélgetést a kérdéseiddel, az jó.


Én nem vagyok nagyon beszédes típus, azóta boldogulok jól, mióta rájöttem, hogy nem beszélni kell, hanem kérdezni.


Volt olyan lány, akivel összejött minden, pedig semmit nem kérdezett tőlem órákon keresztül. Aztán már igen, mikor eszébe jutott.

2016. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem is tudom...én elunom magam ha semmit nem kérdez rólam. Kicsit olyan ez mintha te érdektelen lennél számára.

Az sose jó ha egy lány "elbízza magát" márpedig azzal hogy folyamatosan Őt kérdezik Ő van a középpontban míg Ő-t nem érdekli Te "ki is vagy" az sose jó szerintem. És ilyen társ nem kellene.

AZ ilyen nem igen fog később sem odaülni hozzád és megkérdezni egy nehéz nap után: "milyen napod volt" és figyelmesen végig hallgat..márpedig nekem erre szükségem van, a kölcsönös odafigyelésre.

2016. nov. 13. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!