Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek vannak furcsa dolgok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek vannak furcsa dolgok, amiket figyelembe vesztek párválasztásnál?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor leírnátok, hogy mik ezek?
2016. nov. 6. 06:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire furcsa, vagy nem. Én, csak tőlem jóval alacsonyabb, úgy 160 centi körüli, dús, hosszú hajú és természetesen kócos lányokkal ismerkedtem mindig. Na és legyen, nőiesen telt.
2016. nov. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

manapság lehet, hogy furcsaság, de ne cigizzen, ne igyon alkoholt, és ne legyen kövér (számomra nagyon fontos az egészség!)

ezek az elsődleges szempontok


a többire meg úgyis fény derül beszélgetés során

2016. nov. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
13%
Ne dohányozzon, legyen diplomás és családcentrikus. Ha ezek közül bármelyik hiányzik, akkor kizárt, hogy bármit is szeretnék tőle
2016. nov. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%

Már megtaláltam, de a szempontjaim 2 nagyon nagy csalódás után nagyon szigorodtak. Mégis megtaláltam, akit kerestem :)


Amik fontosak voltak: határozott, felnőtt jellem, önállóság, elvek, jószívűség, stabilitás érzelmileg és anyagilag is, ambíciózus hozzáállás az élethez, jó és gyakori szex :)


N32

2016. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
4es: kimaradt hogy ne igyon alkoholt. Szerencsére a férjem soha nem iszik. Nem szereti az ízét.
2016. nov. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
25%

ne bagózzon, ne igyon, ne legyen diplomás beképzelt 3,14csa.


28F

2016. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyen 2-nél több más férfi barátja :)
2016. nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
Igen, ne dohányozzon és legyen kiemelkedően okos.
2016. nov. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Csak szoke csajokkal allok szoba. 21/F

Ha van itt normalis szole lany, irjon nyugodtan, tessek egy kep rolam.

[link]

2016. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Igen...Voltak olyan dolgok amikre különösen figyeltem akkoriban,amikor a párválasztás volt az időszerü téma:Pl.az, hogy az adott hölgy szeressen minnél gyakrabban harinaciban lenni,szeresse az anális szexet,eszelősen rajongjon értem,és más férfira még csak véletlenül se érezzen késztetést ránézni...
2016. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!