Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan éreztessem vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsófi cica kérdése:

Hogyan éreztessem vele, hogy bízhat bennem és, hogy én is érzek iránta?

Figyelt kérdés
Igazábol még semmi nincs köztünk csak érzem azt, hogy nem vagyok közömbös neki és, hogy nem csak szexre kellek. De nem kezdeményez én probálok de nem merek igazán mert félek, hogy nyomulásnak veszi. L.
2016. nov. 6. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb módszer az odafigyelés. De nem csak úgy félvállról, hanem igazán és mélyen.


Ha figyelsz arra, amit mond magáról vagy akár más dolgokról, filmekről stb. és ezeket észben is tartod, akkor beszélgetéskor tudsz visszautalni rájuk vagy kapcsolódni saját történettel, élménnyel. Ezzel nemcsak azt mutatod ki, hogy nagyon érdekel ő és amit mond/csinál/szeret, hanem azt is, hogy ahhoz neked is van közöd, és ezek nagyon jó alapok egy kapcsolat mélyítésére.

2016. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!