Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj azt mondja a külsőmre, hogy "nincs gond veled/semmi baj nincs a fejeddel", akkor az azt jelenti, hogy semmi vonzó nincs bennem, de örüljek, hogy legalább van 2 szemem/fülem és orrom?

Figyelt kérdés
Korábban már két csajnak is küldtem 1-1 kérdéssel kapcsolatban képet magamról, hogy anonimként mondjon valami őszintét, de az ilyen véleményt nem tudom mire vélni. Korábban még senki nem mondta a szemembe, hogy csúnya esetleg jóképű vagyok, márpedig köztudott, hogy a nők szemében elég éles határ van a kettő között, mert én úgy gondolom, hogy aki nem jóképű az egy nő számára nem vonzó, tehát nincs olyan, hogy átlagos vagy probléma nélküli külső...Nem jön be neki és nem érez iránta vonzalmat? Kész, ettől kezdve csúnyának minősül, mert nem üti meg a mércét. Lehet jönni a szubjektív ízléssel, de valahol a lelke mélyén minden nő érzi a vonzalmat egy pasi iránt és akit már többen is jóképűnek tartottak, az a nők többségének a szemében is az lesz. Nem tudom, hogy van-e még olyan, aki így gondolkozik, de szerintem ez nagyon is helytálló megállapítás.

2016. nov. 6. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez a szöveg azt jelenti hogy nem vagy kifejezetten taszító de nem is tetszel neki annyira hogy el tudna képzelni veled párkapcsolatot.
2016. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem csak a külső miatt van ez. Azoknak a pasiknak, akik sikerek a nőknél, nagyon jó a kisugárzásuk, a stílusuk, van önbizalmuk, beszélőkéjük, tudnak flörtölni.
2016. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Jahj ne már... Ezek a folyamatos mércézések semmire sem jók, csak arra hogy a szerencsétlenkedésed legyen mivel kimagyarázni. Az hogy valaki jól néz ki vagy átlagos csak egy dolog. A kisugárzás/viselkedés/jellem sokkal fontosabb ebben az egész történetben mint az hogy hogy nézel ki. Amíg a külsőségeken vacakolsz nem is lesz senkid, de legalább megnyugtathatod magad, hogy te erről nem tehetsz :/
2016. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2: Tehát ez azt jelenti, hacsak valaki nem egy kivételesen jóképű modellpasi, akkor egy csaj sem fogja rá mondani egy szimpla online küldött kép alapján, hogy jóképű az illető?
2016. nov. 6. 13:33
 5/12 A kérdező kommentje:
#3: Ne a kisugárzással gyere, hanem olvasd el a kérdésleírás első mondatát.
2016. nov. 6. 13:34
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Ez azt jelenti, hogy nem a külsőd az oka annak, ha nincs csajod.

Inkább valami más, pl. ez a tutyimutyi viselkedés, ez a mércézgetés, pontozgatás, hogy ki hányas szintű és a többi.

Másrészt meg ne két csaj alapján akarj már átlagot vonni az országban élő 5 millió nőről! Ezzel az erővel ezt idehányhattad volna úgy is, hogy nem kérdezel senkit, kb. ugyanennyire mérvadó.

Én se tetszek mindenkinek, meg nem is ez az életcélom. Nekem bőven elég, hogy a páromnak tetszek, és meg is teszek mindent, hogy megfeleljek neki. Letojom, hogy 100 pasiból hány dugna meg, és hányan futnának el sírva.


Ott dől nálad is dugába a dolog, hogy MINDENKINEK be akarsz jönni, már pedig ilyen pasi még nem született a földre!

2016. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Én elég kevés emberre mondanám azt hogy jóképű, vagy vonzó, mert nem az emberek feje vonz, hanem a személyiségük és akit kedvelek, azt vonzónak, helyesnek is látom. Szóval ha nekem küld valaki képet én is ezt mondom hogy rendben van az illető, nem randa, de nem hugyozok magam alá. De mint már mondtam, nem igazán hugyozok magam alá senkitől. Szóval nálam ez nem jelenti azt hogy esélytelen az illető, sőt. Egy kép után senki iránt nem érzek vonzalmat.
2016. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Én azt nem értem hogy minek kéred ki mások véleményét, ha utána nem vagy képes azt elfogadni, vagy akár értelmezni. Ha valaki azt írja hogy nincs veled semmi baj, akkor az valószínűleg azt jelenti hogy nincs veled semmi baj. Talán arra számítottál hogy egyből randit kérnek tőled?
2016. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, a mondatértelmezésed és a felfogóképességed a béka s..gge alatt van.


Ha azt mondják hogy nincs baj a külsőddel, tehát minden rendben van vele, akkor hogy jön ide az általad kitalált rész, ami a kérdésed második fele?

Ha minden rendben van AKKOR MINDEN RENDBEN VAN!!


Ne fantáziálgass!


Átlagot vonni meg felesleges.


Pl. Állítólag nettó 200 ezer forint az átlagkereset.

Természeteses mindenki tudja hogy ez hazugság, pedig a nagyfejesek ezt hozták ki.

2016. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Pedig ettől függ nagyrészt, hogy szimpatikus vagy sem az illető. Hiába írod, hogy ne jöjjön a kisugárzással, attól még igen is, hogy számít a benyomás a fellépésed a stílusod is.

Pusztán egy szép arctól még senki sem fog elolvadni, ha rossz kisugárzású az illető. Az "egyszerű" embereknek nem számít, akik magával látvánnyal megelégszenek és a személy jelleme harmadlagos prioritású.

Nekik lesz e fontos a külső mindegy, hogy az arcára kiül a nő/ vagy férfi nem túl kellemes jelleme.


Vissza térve a férfiakra, a nőknél sikeres férfiak legalább egyharmada még csak nem is kifejezetten jóképű. Nem véletlenül mondják egyesekre, hogy nem kifejezetten helyes pasi, de chármos, vonzó férfias jelenség. Vajon miért?

2016. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!