Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Topmodell külsejűnek kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Topmodell külsejűnek kellene lennem ilyen férfihoz?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden.


Nem régóta, kicsit nagyképűen mondva "élsportolónak" számítok.


Nagyon komolyan veszem a dolgot, kb már egy ideje az egész életem erről szól, edzések pihenés versenyzés diéta...


A lényeg hogy olyan párt szeretnék, aki nagyon támogat ebben engem, eljár a versenyeimre, és amennyire lehet az edzéseimre is, és nem várja e tőlem hogy nagyon bulizni járjunk, vagy kocsmázni, moziba, étterembe, hanem inkább velem lenne az edzéseken kívüli otthon ülős, sokat alvós folyton diétázós életmódban is.


és ami a legfontosabb hogy szeretném, hogy neki is az egyik legnagyobb vágya az legyen, hogy valamikor nemzetközi eredményeket is elérhessek.


Sporton belül esélytelen az ismerkedés, mert férfiakkal is edzem, és olyan komolyan veszem hogy mindenkiben ellenfelet látok, és mindenkivel versenyzek (a párommal nyilván nem szeretnék)


Szóval szerintetek ezek irreális elvárások?


2016. nov. 7. 17:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog. Nem látok sok kompromisszumra teret. Érthető is, ha ilyen szinten sportolsz már. Olyasmi beálítottságú hapsid lesz mint a Hosszú Katinkának.
2016. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"hogy szeretném, hogy neki is az egyik legnagyobb vágya az legyen, hogy valamikor nemzetközi eredményeket is elérhessek".


- Aki szeret annak tényleg fontos, hogy megvalósítsd az álmaidat, de elsősorban ez a dolog neked fontos egyedül. Ő támogathat, vagy szurkolhat, de azt nem várhatod el, hogy egyenesen a legnagyobb vágya legyen, hogy te aranyérmes legyél. :)

2016. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Edzővel sme nagyon akarok összejönni.


Valamiért azt vettem észre hogy az nekem nem vonzó ha nagyon egyformák vagyunk.

2016. nov. 7. 17:16
 4/15 anonim ***** válasza:

Tehát egy testépítőt szeretnél magad mellé, valamilyen szinten megértelek, már 5 éve edzek rendszeresen és az eddigi kapcsolataim csak lehúztak a sportban, szerettem volna indulni egy Men's Physique versenyen, de a volt barátnőm miatt nem sikerült... Nagyon nehéz rendesen kajálni egy olyan barátnő mellett aki igazából szarik ebbe az egészbe, a fittneses csajok nagy részével pedig nehéz ismerkedni..(persze vannak kivételek, csak én válogatós vagyok)

Ergo ha jó csaj vagy, fogsz találni megfelelő pasit magadnak.

2016. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

én nem mondtam ilyet, az összes versenyző testépítő akit ismerek doppingol, pedig nincsenek is olyan magas szinten.


Nem szeretnék drogos párt, és természetellenesen izomzat sem tetszik, sem az idő előtti öregedés, sem az agresszív viselkedés és minden egyéb ami ezzel jár...

2016. nov. 7. 17:25
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem a problémád, viszont küldhetnél a formádról privátban egy képet, kíváncsi vagyok mennyire számítasz "élsportolónak"
2016. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én támogatnám a barátnőmet bármiben, főleg sportban. Bulizni és kocsmázni nincs igényem, de mondjuk szívesen utazgatnék külföldre világot látni. Például a nemzetközi versenyek idején :D emellett szeretek otthon is ülni.


Na de szinte biztos, hogy hiába ezek, külsőleg es szociálisan (nem vagyok a mindenkit ismerős, bárkivel könnyen kapcsolatot teremtős tipus) nem lennék jó neked. Inkább a személyiségem, az intelligenciám és a becsületességem "élsportolói" szintű. Nem csak szerintem :D csak hát a párkeresés terén pont nem ezek számítanak.

Azt akarom ezzel mondani, hogy a látszat és ami belül van néha nem egyezik, tehát ne a látszat alapján keresgélj. Persze igy nyilván nehezebb is.


Azért kíváncsi vagyok, milyen sport ez.


25/F

2016. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6-os, akkor megpróbálom elmagyarázni még egyszer:


-olyan párt keresek amit fent leírtam (ezek a nagy elvárások, amit elismerek)


- + ne legyen drogos (ez szerintem egy tök normális elvárás, más kérdés hogy sokan nem tudják hogy a szteroid is drog)

2016. nov. 7. 17:37
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Én nem értem, hogy jön ide a külső. Nem azért mert gyengeelméjű vagyok.

A személyiséget nézd, minden mást felejts el! Nyilván olyan pár kell neked aki kinyalja a segged, és felhypol, növeli az egód. Erre nem mindenki alkalmas.

2016. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek járjon el az edzéseidre?

A párunk támogatása egy jó kapcsolatban normális, de az nem az, hogy te azt várod, hogy gyakorlatilag minden idejét rád szánja, neki egy pillanatnyi magánszférája se legyen.

Komolyan, ezt nézem azóta is, wtf mi a francnak menjen el veled az edzéseidre?

22/L

2016. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!