Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban negatív dolog, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban negatív dolog, ha egy férfi az ismerkedésnél inkább a könnyebb utat választja?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akivel ismerkedek. Azt érzem nála sokkal több munkát kell majd beletennem a kapcsolatba, mert az elvárások miatt nehezebb megfelelnem neki.

Ezért inkább azt a lányt választom, akinek nincsenek olyan nagy elvárásai és így nem kell annyi munkát beletennem a kapcsolatba.


2016. nov. 8. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat akkor jó, ha elfogadjuk a másikat ahogy van. Az jó, ha megpróbáljuk szerintünk jó irányba terelni, de csak addig, amíg gond nélkül tudomásul vesszük azt is, ha nem sikerül. Szóval ha neked túl sok MUNKÁT kell beletenni egy kapcsolatba akkor az nem jó kapcsolat. Munka alatt azt értem, amit akkor is csinálni kell ha van kedved hozzá, ha nincs.
2016. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen ételemben baj? Hát most engem nem zavar, érted. De szerintem így magadtól vonod meg a lehetőséget, olyan mintha kitalálnád, hogy csak a piros ruhás nőkkel randizol. Ez azért eléggé leredukálja az esélyeket.
2016. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem baj, főleg ha a másik lánynál látod hogy vonzódik, akkor könnyebben ki is alakul egy jó kapcsolat. A lényeg, hogy ne legyen hiányérzeted, hogy a másikat kellett volna.
2016. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amelyikkel jobban érzed magad azt válaszd, szerintem minden kapcsolatba kell valamennyi energiát fektetni, de az izgalom és a vágy hatására örömmel teszed majd, én inkább a stresszesebb helyzeteket kerülöm, vagy olyan lányokat ahol túl sok stressz lenne.
2016. nov. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez addig nem negatív, ameddig ugyanannyira tetszik neked a kevés elvárású lány, mint akinek sok az elvárása. Ha nem, akkor önző és piti dolog, hogy magadhoz láncolsz vkit, akit nem szeretsz igazán csak azért, hogy legyen nőd. De ha a különbség a kettő között tényleg csak az elvárásokban van, akkor tök mindegy, melyiket választod.
2016. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amelyikük értékesebb a számodra.

Ha pont ő kell, akkor nem fogod áldozatnak érezni, ha olyat is meg kell tegyél az együttlétért, a nőért, ami neked meló.

Értsd: szivesen felfúrod a polcot annak, vagy hívsz taxit, aki számodra a jobb nő, mint heverészel a kevésbé jó nőnél, nem?

Vagy a többségét nem is éled meg munkának, nem?

2018. okt. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!