Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kérhetnék egy őszinte vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetnék egy őszinte véleményt erről?

Figyelt kérdés

Ez az egész onnan jön, hogy balettozok (14 éve most már) és a Támcművészetire járok, az egyik barátom szerint az a legtöbb szemében gáz. Mondván ki akarna összejönni egy ilyen fiúval.


Eddig a legtöbb embert akivel beszéltem, nem zavarta, vagy csak nem mondták. Szóval éppen ezért érdeklődöm, hogy ŐSZINTÉN válaszoljatok arra, hogy ezt tényleg ennyire nehezen fogadható-e.


19/F


2016. nov. 11. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább klassz. Engem nem zavarna. Mondjuk nem vagyunk egy korosztály :).


34/N

2016. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En is balettoztam 10 evig es eletem egyik legrosszabb dontese volt, h abbahagytam! Bar en on vagyok, de imadom a balettet es szerintem egy ferfinak is jol all, m szep teste lesz tole es kifinomult mozgasa. Sok embernek szerintem azert nem tetszik, m a balett noies inkabb es eleg sok a meleg ferfi a tancosok kozott. Szoval ez nem ellened, meg a tanc ellen szol inkabb, hanem a homoszexualitas ellen.
2016. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Az sokkal cikibb, ha semmi nem érdekelne, nem lenne hobbid, csakúgy sodródnál. :) Nekem is olyan szakmám van, amit beskatulyáztak női tevékenységnek, mégis vannak férfi kollégák, akik heteroszexuálisak. De ha esetleg nem is lennének azok, akkor is kit érdekel, ha tehetséges abban, amit csinál és élvezi.
2016. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Van olyan ismerősöm, aki férfi létére balettozik, nem is akárhogy, és tapadnak rá a nők...

Aki azt mondta gáz, vagy hülye, vagy irigykedik.

2016. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon menő! :) A nőket tuti nem zavarja, sőt...

A pasikkal meg ne törődj, aki ellene van, az valószínűleg nem tudja, hogy ehhez mekkora erő, kitartás, alázat stb kell... (annyira nem értek hozzá). Valószínűleg fel sem fogják, hogy ez mennyivel nehezebb és szebb sport a focinál. :D

2016. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenesetre érdekes lenne, sose volt még ilyen párom! :)

Kipróbálnám

L

2016. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a latin táncos fiúk is olyan furák, ahogy riszálnaka kis feszes nadrágjaikban meg karcsúsított, testre símuló ingben....khhmmm....hát izé.


Tetszik a balett, szívesen nézem, de nem a férfiasság jut eszembe róla.

2016. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jajj dehogy gáz, sőtt így sokkal több nővel tudsz ismerkedni mint a többi srác. Ez csak előny.
2016. nov. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!