Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mondanátok véleményt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Ugye jól gondolom, hogy ilyen arccal el is felejthetem a társkeresést. 25/F


2016. szept. 13. 14:27
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
85%
Rocker póló és fehér női nadrág? A hajad is igénytelen. Az arcoddal nincs különösebb gond. Látszik, hogy még keresed a stílusodat, ez a jelenlegi nagyon rosszul áll. Nem vagyunk már tinédzserek, nem kell mindennap az emberek arcába tolnod, hogy melyik a kedvenc zenekarod.
2016. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
97%
Én mondjuk 35 éves vagyok, szóval nem lány, de azért elmondom a véleményem. Az arcoddal semmi gond szerintem, a stílusodon viszont lenne mit csiszolni. Rövid haj, a szakállat levágni és felnőtt módjára öltözni és máris semmi gond nem lenne szerintem.
2016. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
41%
Elég veszett, öregem :-)
2016. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
75%
Mintha visszamaradtal volna a 70-es evekbol. :) Az arcoddal nincs gond, a hajad viszont nem all jol. Csereld le a nadragod, cipod, szoval az oltozkodesi stilusod es nem lesz gond.
2016. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen hajjal, ezekben a ruhákban mindenképp, de az arcoddal nincs baj. Mondjuk ha véletlen gyúrnál is néha, az se lenne tragédia. (Amíg nem nagyítottam ki a képet, azt hittem valami csaj.)

Ha nem akarsz változtatni, akkor meg nem is akarsz csajt igazán.

2016. szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
26%

Ismeretlenül írom:

Fikázzátok itt a kérdezőt, néztek meg a mögötte sétáló nőt azt is lehetne bőven a következőkkel illetni:


Olyan lábad van mint egy birkózó férfinak a legcsekélyebb mértékben se nőies, a karodról ne is beszéljünk, igénytelen az a karkötő szerűség, és az a toka meg az a megjelenés... A női nem szégyene...


Na ez is egy kritika, és lesz pasid majd ha adsz magadra! Mondhatnánk neki keményen, holott, lehet már férje is van.


Meg kell találni azt az embert aki elfogad és így szeret, és természetesen akit te is tudsz szeretni. Lehet mondani, hogy mesevilágban élsz, de rengeteg hasonló karakterrel rendelkező jellem él párkapcsolatban. Találj egy hasonló stílusút, semmi gáz :)

2016. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs az arcoddal, de a szakállat told le.

A hajad szép, de ha rövidebb lenne már is sokkal megnyerőbb lenne.

A zenekaros pólót inkább otthonra vedd fel.

2016. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a szakállal sincs bajom, csak az a nadrág...az a nadrág...tűzre vele, komolyan. :D
2016. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek senkit sértegetni és most sem áll szándékomba, de mikor rád néztem azt hittem egy kislány van a képen. Aztán a másodikon jobban megnéztem az arcod és ruhatár csere az nagyon sürgős. Valamint a hajad nekem tetszik ha egy fiunal hosszabb haja van, de valami formát vágass legyen stílusod, mert alapjába véve szerintem helyes vagy. Sok sikert az át alakuláshoz 😋
2016. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
93%

6, te nagyon magadra ismertél. :)


Tudod, most lehet itt jófejkedni, hogy jajj de szép a haja, milyen jó, hogy nincs túlsúlya, és biztos nagyon rendes pasi lehet.

Csak nem ez volt a kérdés!


Egyelőre mindenkitől építő kritikát kapott, és olyan dolgokat tanácsoltunk, amit egy délután meg lehet oldani. És máris ezerszer jobb esélyekkel indul, ha odalép egy csajhoz.

Ha most elhalmozzuk biztatással, de valójában nem ezt gondoljuk, akkor csak ártunk vele. Mondjuk mert nagy mellénnyel odalép egy csajhoz, az meg elküldi a búsba.


Ez az a stílus, ami nagyon kevés csajnak fog bejönni (és azok is többnyire olyanok...), akár tetszik, akár nem.


Attól, hogy kiskosztümben megyek be dolgozni, még ugyanúgy hallgathatok a metáltól kezdve a rapp zenén át az operáig bármit. De nem fognak megítélni negatívan az ügyfelek.

De ha berongyolok egy tárgyalásra raszta hajjal, kinyúlt pólóban, pi.csanadrágban, bakancsban, és kiló fekete szemfestékkel, akkor szerinted szóba állnak velem? Elárulom: NEM. Pedig ugyanolyan jó szakember vagyok akkor is, mint a világoskék kosztümben.

2016. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!