Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik, akik egyedül élnek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akik egyedül élnek! Nem vagytok magányosak?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, mikor még a szülőkkel éldegélnek, hanem arra, mikor már van egy lakásod (vagy albérleted), állandó munkahelyed, kialakult életed, vannak barátaid. Egyedül vagy reggel, délután, este, éjjel - leszámítva mikor a haverokkal vagy, vagy bulizol. Nem érzed magányosnak magad? Vagy ha nem is magányosnak...nem rossz egyedül lenni ilyen sokat? Nem éreznéd magadat jobban, ha egy nő (barátnő, élettárs) is ott lakna veled?
2016. nov. 11. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
De.
2016. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Velem ez konkrétan megtörtént. Van saját lakásom, életem ott több évig, de magányos voltam, úgyhogy visszaköltöztem a szülői házba és most ki van adva a lakás. Majd ha lesz egy komoly barátnőm, akkor visszaköltözöm. 24/F
2016. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
de nagyon is
2016. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok magányos, pillanatnyilag élvezem a szabadságot egy hosszabb kapcsolat után.
2016. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
akinek minden ilyen megvan az alapból nem boldogtalan inkább elfoglalt. én úgy vettem észre hogy akiknek nincs még kérójuk rendes állásuk azok igyekeznek azzal kompenzálni hogy"viszont nekem van csajom". akinek ennyire összeállt az élete azt már nem lehet csakúgy megbabonázni két jól irányzott kivont cicivel, meg van akkora rutinja az életből hogy simán kibírja szex nélkül ameddig akarja.....amit én megéltem hogy van lakásom, van jó melóm....aztán képbe kerül a csaj aki nem is fiatalabb nálam de mégse tart ott ahol én, sőt az exei sem de beszól hogy azért lehetne autóm is....ebből az következett hogy elkezdtem agyalni hogy "ja bezzeg te...ja mégsem. bocs igazából te nem vagy elég jó hozzám ahogy most utánagondoltam."
2016. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kérdés alatti leírásból nagyjából magamra ismertem. Néha feltör bennem az érzés, hogy jó lenne ha lenne nőm és velem lakna, feltöltené a lakást/szobát élettel és jó lenne valakihez hazaérni és szeretni/együtt aludni, de alapvetően ritkán érzem ezt. Nem is feltétlenül magányosnak érzem magam, inkább a teljesség hiánya a legjobb kifejezés, de a napjaim jelentősebb részében tökéletesen megvagyok így és nem gondolkozom ezen.
2016. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

Nem. Napi 9 óra baráti, munkatársi beszélgetés nekem bőven elég a hétre. Olyan jó hazajönni, és itthon végre csened van 2 napig!


Isten ment, hogy egy nő ide betegye a lábát és felforgassa a nyugodt, kiegyensúlyozott, kiszámítható, előre tervezhető életemet! Nincs az a személy akiért én ezt feladnám!

2016. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Taushi ***** válasza:
22%

Én is kb ilyen helyzetben vagyok, van lakás, munka, bár még suli is. Előző kapcsolatomnak kb 3 hónapja lett vége, azóta egyedül vagyok. Hát hogy is mondjam, néha érzem, hogy magányos vagyok és jó lenne pár találni, de másrészről meg jó is, mert sokkal több időm van magamra.

Vagy épp tudok többet dolgozni, legalább lesz több pénz. Általában otthon nem sokat vagyok, csak esténként és hétvégén, így annyira nem érzem intenzíven a dolgot, hogy most világvége legyen. :D

25F

2016. nov. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Detto mint az 1 es DE JÓ LENNE :D

De mivel nincs így kénytelen vagyok egyedül is kibírni.

2016. nov. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok annyira magányos, jobb nő nélkül.
2016. nov. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!