Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért magányosak az emberek?...

Miért magányosak az emberek? Mi az oka?

Figyelt kérdés

olyanokra gondolok akik maximun néha a családtagokkal beszélget , a suliban sem beszél senkivel (max ha a tanár felnem szólitja)vagy ha kérdeznek valamit tőle , és semmit nem csinál csak a gép elöttt ül , és annyi még hogy ez gyerek korától így megy.

És nincsenek barátai.



2016. aug. 23. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

akkor magányos, ha magányosnak érzi magát...más ha szeret egyedül lenni, vagy inkább zárkózott típus...


23F

2016. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azon kívül?
2016. aug. 23. 13:51
 3/15 anonim ***** válasza:

HAt nemtudom xd gondolom azért mert félénkek zárkózotak és mások ezt lásák rajta és furának tartják és Pl. Ezért nem beszélnek azert magányosak... Szerintem xd


f

2016. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat , még várok kommenteket
2016. aug. 23. 14:02
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
mert mondjuk a környezetében nem talál olyan emberre , aki normális lenne ugymond,tehát sok a bunko,sok a cigivel jarkalo paraszt aki elhiszi magáról....keves arrafele a jofej ember....vagy a baratainak hiaba szol tesznek ra...elhanyagoljak az emberek...mer megvan a sajat eletuk....és minek a magányos embereknek segiteni miert is kene ugyan...istenem..
2016. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Nem tudok mit kezdeni az emberekkel, nem tudok miről beszélgetni velük. Szociális fóbiám van. Úgyhogy ezért vagyok magányos ilyen helyeken.
2016. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Az hogy van barátod, vagy nincs sokszor nem te határozod meg sajnos.

Gondolom ha találkozna hozzá hasonló emberrel, akkor nem lenne magányos.

2016. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én azért, mert ronda vagyok. Nem kíváncsi rám senki. L/23
2016. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudnak miről beszélgetni a környezetükben lévő emberekkel, esetleg a társaság már "összeszokott" és érzékeltetik vele, hogy be se kapcsolódjon a beszélgetésbe, van hogy nem tud miről beszélgetni másokkal, esetleg zárkózott, nagyon sok oka lehet.

Van aki bármiféle szerepléstől rosszul van: "csak nehogy mondjak valamit amit nem kellene", "mit fognak rólam gondolni", "jajj remélem nem mondtam rosszul ezt/azt, mosolyogtak mikor beszéltem, remélem nem rajtam nevettek"...

2016. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mert (a kérdésedben benne van): 'a gép előtt ül'

Szerencsére gépek nélkül nőttem fel, sokunkat kicsaptak az udvarra. Ha nagyon idióta voltál és nem akartak veled játszani, akkor került egy hasonló idióta és mindjárt volt kivel.

Ez a virtuális szar ami ma van..hát nem irigyellek, gyerekek. És én csak 90-es vagyok.

2016. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!