Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, hölgyeim! Komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, hölgyeim! Komolyan probléma az, ha a férfi szemüveges?

Figyelt kérdés
Regisztráltam love.hu-ra. Görgetem a neveket, néha-néha rákattintok egyre és rengeteg helyen látom azt, hogy az "ideál" menüpont alatt, kizáró ok a szemüvegesség. Ez tényleg akkora gond? S ha igen, miért?

2016. nov. 12. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem zavar. De ha nem tetszik a külseje akkor az se érdekel milyen szemüveget hord, mert a pasi se fog tetszeni... :D
2016. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

csak emiatt nem mondanék nemet, de nekem valóban nem tetszik a szemüveg

25L

2016. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nem problema.

En is kivancsi vagyok,miert gond. Buvarkodni korulmenyes,viz alatt uszni is. Emiatt nem lehet gond. :)

Ismerkedj eloben. Legyen jo szemuveged,ami jol all es stilusos. Akkor meg elony is lehet.

N

2016. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

ez csak frusztrált pali szűrő náluk.

nehogy már ilyesminek meg hasonlóaknak bedőlj.

általában fel van sorolva egy csomó olyan dolog,amitől alul értékelheted magad a nélkül,hogy egy szót is váltottál volna a csajjal.

az ilyesmi arra szolgál náluk,hogy frusztráltak,vagy alacsony önértékelésű emberek ne zargassák őket.

2016. nov. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hmm. Ez érdekes. Gyerekkorom óta szemüveges vagyok. Van 3 szemüvegem, néha kontaktlencsét hordok.


De. Van az a fajta ember (férfi és nő), aki megvette tinikorában a drótkeretes szemüveget, és elvan azzal. És van, akit érdekel, hogy olyan keretet hordjon, ami illik az arcához, a személyiségéhez.


Szerintem utóbbi jobb. Mikor "magadévá teszed" a rossz látást. :D


És itt nem a pénzről van szó, nekem is ebayről van két keretem is.

29/N

2016. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
A párom szemüveges. Életem legnagyobb hibáját követtem volna el, ha emiatt elszalasztottam volna :) Egy jól megválasztott keret még akár vonzóbbá, stílusosabbá is tehet :)
2016. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Őszintén szólva nekem nagyon tetszik, ha egy srác, férfi szemüveges. Ha ízléses és passzol az archoz, nagyon előnyös tud lenni. Komolyságot, (szerintem) férfiasságot és egy kis bölcsességet kölcsönöz a viselőjének. Egy szó mint száz: odavagyok érte! :)

(19/L)

2016. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem se probléma, ha szemüveges egy férfi, csak legyen jól eltalálva a szemüvege, passzoljon az arcához/stílusához. Inkább előny, mert így okosabbnak tűnnek. :) Nem tudom miért lenne ez kizáró ok bárkinek.
2016. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Én szemüveges is kontaktlencsés is vagyok. Nekem az a tapasztalatom hogy egészen másképp néznek rám ha lencsém van mint mikor szemüveg.

Mondjuk ez engem nem zavar mert ennek ellenére én gyakran hordok szemüveget is.

2016. nov. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én szemüveges vagyok, de nyilvánosan nem hordom, mert nekem nem tetszik, de a mostani pasi aki tetszik nekem ő szemüveges és sokkal jobban bejön szemüvegben, mint amikor nincs rajta. Szóval ez nem kizáró ok, ha valakinek jól áll jöhet :D
2016. nov. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!