Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van-e rajtam kívül köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e rajtam kívül köztetek olyan, akit totálisan nem érdekel a társkeresés és a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Most ne erre a dacos h****gyerek sértődésre gondolok, hogy okoskodok, aztán az első szemezés hatására megint elkezdek reménykedni, mint egy szerencsétlen. Konkrétan nem érdekelnek a csajok/nők. Természetesen ezt az őszinte meggyőződést a férfiasságot totálisan nélkülöző kinézetem erősíti meg leginkább. Másrészt pedig az a tudat, hogy még sosem voltam minimális intim viszonyban egy csajjal sem (se csók, se bók). Még a karrieremre/tanulmányaimra sincs elég energiám, a csajokra meg aztán főleg. Abszolút nincs libidóm, szóval még csak kontrollálnom sem kell magamat és elfojtani az érzelmeimet. Egyedül attól félek, hogy ha ne adj Isten később majd valami bajom lesz, nem lesz aki segítsen és egyedül, magatehetetlenül fogok meghalni a h*****ban/sz****ban, de akkor talán már mindegy is lesz. Köztetek van ilyen, aki így gondolkozik? Indokoljátok meg, hogy mi áll ennek a hátterében!

2016. nov. 14. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha annyira nem érdekelne, akkor nem törnéd azon a fejed, hogy mi van, ha nem lesz aki kipucolja alólad a kakát idős korodban...
2016. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Hát én a reményt soha nem lennék képes legyőzni, de örülnék neki, ha nem érdekelnének a nők, mert úgyse lesz soha barátnőm. Nem önsajnáltatásból mondom. Annyira nem is vagyok talán csúnya, hogy ne lehessen barátnőm, csak túl nehéz eset vagyok, ennyi az egész.
2016. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Épp ezért tettem fel a kérdést, mert azért bennem is megvan az a minimális félsz és nem tudom mire számíthatok majd a jövőben. Egyáltalán le lehet-e élni egy teljes életet egyedül? Ha igen, hogyan?
2016. nov. 14. 20:00
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

azért kell neked pár, hogy kipucolja alólad a sz@t? Amúgy ha most lenne párod, akkor nem biztos hogy 50 év múlva is veled volna, amikor lapátolni kell a sz@rt alólad.


Amúgy vagyok, nem érdekel, bár ezt nem hangoztatom!

2016. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Tin-der

Aaa-aaa-aaa-aaa

Tin-der

2016. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Akit ez a téma egyáltalán nem érdekel, az nem fog kiírni ilyen jellegű kérdést. Nem túl autentikus. ;-)
2016. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Én egy jóképű srác vagyok, kapnék csajt bőven.

5 év után kiléptem a kapcsolatomból, mert belefáradtam, hogy soha nincs időm semmire, és hogy állandóan szívja a tárcám.

Ezért leszarok mindenkit, és inkább mellőzöm azt, hogy ráinduljak egy mosolyra és kezdeményezzek. :)

2016. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

engem nem érdekel. van párkapcsolatom, de nagyon nincs érdekes dolog benne. ugyanilyen jól meglennék párkapcsolat nélkül :)


24f

2016. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Tudod, hogy mi a különbség kettőnk között? Nagyjából az, hogy én még azt is totál telibe fosom, hogy 40-50 év múlva nem lesz, aki alólam takarítani fogja a szaros pelenkát. Csak mert nem érdekel.
2016. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#6: Szerintem már harmadjára fogom leírni, hogy az a minimális félelem - ami az egyedüllét nehézségeivel kapcsolat - adta az indítékot a kérdés megfogalmazására. De a döntésem alapkoncepcióján nem változtat. Persze ha lenne energiám, lenne libidóm és az ölembe pottyanna egy csaj, hülye lennék visszautasítani.
2016. nov. 14. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!