Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek? 20/f

Figyelt kérdés
Volt már egy barátnőm,most szakítottunk és egyszerűen nem megy most sehogy sem az ismerkedés.. sajnos nem tudok minden emberrel akkora összhangba kerülni,hogy tényleg jó barátok legyünk és mindent megbeszéljünk.. kissé erőltetett a humorom de sajnos ilyen vagyok. :( milyen tanácsokat tudnátok adni? hogy ismerkedjek ?hogy tudnék nagyon sokat beszélgetni lányokkal? igazából a ráírás megy de nem nagyon tudunk sokáig beszélni mert vagy ő nem érdeklődik vagy én nem tudok mit kerdezni és felcsillantani benne az érdeklődést.. hogy legyek egyedi poénos? kérlek segítsetek:)

2016. nov. 12. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az pl hogy egyedi vagy poénos legyél annyira nem is fontos... A leginkább az a lényeges hogy érdeklődést mutass. Persze fontos, hogy a másik is érdeklődjön de az hamar kiderül. A nők többnyire küldenek valami jelet ha érdekli őket a másik. Az meg, hogy mindent megbeszélj egyszerűen nonszensz. Nem is szabad erre törekedni. Főleg nem kezdetben. Mindenkinek szüksége van privát szférára, főleg a kapcsolat elején. Éreznie kell, hogy nem akarod megfojtani. Aztán ha haladnak a dolgok, akkor ez tud mélyebb lenni. De igazából az sem lényeges, ha nem oszt meg veled mindent. A kapcsolat szerintem nem erről szól...
2016. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"sajnos nem tudok minden emberrel akkora összhangba kerülni,hogy tényleg jó barátok legyünk és mindent megbeszéljünk."


Ezen jót röhögtem :)

Ez velem is pontosan így van, én sem tudok minden emberrel akkora összhangba kerülni. Sőt olyan is van akivel meg nem is akarok, mert akkora ütni-verni való "falusi" bunkó az illető.

2016. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan embereket keress akik hasonló természetűek és érdeklődésűek mint te. Velük nagyobb esélyed van összhangba, barátságba kerülni.
2016. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!