Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leírnád tapasztalataidat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnád tapasztalataidat, hogy HOL és HOGYAN szoktál szóba elegyedni (majd később RANDIZNI) huszonéves lányokkal (ha szórakozóhelyek (diszkók/kocsmák/kávézók) szóba se jöhetnek)? Illetve külföldön helyi csajok leszólításához van "tuti tipped"?

Figyelt kérdés

Alkalmi légyottok felejtősek, tartós párkapcsolat kialakítása a cél.


A hely(ek)et és a módszer(eke)t is írd le. (A jó kinézet megvan, azonban a csekély tapasztalat miatti önbizalomhiány/bátortalanság is ott lebeg a felszínen...)



2016. nov. 17. 20:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Habár én lány vagyok,én nem szeretem,ha szórakozóhelyen leszólítanak. Az annyira gáz,ott nem lehet komolyan beszélni senkivel,max. akkor,ha megakarod reszelni. De általában ez kedvfüggő. Van,hogy magamat sem viselem el,de ha valaki sármos tehát férfias akkor nagy előnye van.
2016. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

#1


Igazából akkor az a kérdés, hogy HOL LEHET.


Utcán nem, tömegközlekedésen nem, könyvtárban nem, szórakózóhelyen nem, munkahelyen nem, interneten nem... AKKOR MÉGIS HOL?!

2016. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

"Habár én lány vagyok, én nem szeretem, ha szórakozóhelyen leszólítanak."


Habár én fiú vagyok, rühellem - ezért kerülöm is - ezeket a helyeket! ;)


Második hozzászólóval kell sajnos egyetértenem, most olvastam egy halom kérdést, melyben a hölgy válaszadók kifejezetten visszautasították az utcán/parkban történő ismerkedést.


Egyszer még egy szegény szerencsétlen "kutyájával" ismerkedni próbálkozót is sok idegbeteg hü.lye (akinek nem inge, ne vegye magára) hölgyemény oltotta le csúnyán, hogy mégis mit képzel pont letojjuk őt a dögével együtt, még ilyen szerencsétlen marhát, kész röhej, hogy azt hiszi a kutyájával előttünk esélye lehet, szegény állat, állatkínzásért börtön és akasztás járna az ilyennek (na de mit is csinált az az ipse, hogy "ezért" (vagyis pontosan miért?) "börtön" járna neki?). Ilyen és hasonló oltást kapott, mert az végre nem diszkóban, meg nem utcán (amit sokan itt szintén elítélnek), hanem valami szájbavert parkban szeretett volna ismerkeni hölgyekkel. Vicc... Már tényleg nem lehet sehol semmit... :DD


Szóval jöhetnének a _JÓ_ ötletek és tippek végre! ;)

2016. nov. 17. 21:00
 4/18 A kérdező kommentje:

"Ha valaki sármos tehát férfias akkor nagy előnye van."


Elsiklottál egy valami fölött:


"A jó kinézet megvan, azonban a csekély tapasztalat miatti önbizalomhiány/bátortalanság is ott lebeg a felszínen..."


Sajna nem mindenki sármőr, hiába szeretne az lenni. :)

2016. nov. 17. 21:01
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Gaz,de nem mindenki irtozik a leszolitastol,vagy tuz kerestol,esetleg egy apro bok,es maris elobb jon zavarba a lany,mintsem infantdilisnek mondanam

Sokaknak a napjat is bearanyoznad egy ilyen tettel.

Csak ehez batorsag kell!

2016. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Bátorság kell, igen, pláne AZOK után, hogy itt sokan írják (ahogy a második is megfogalmazta), sehol nem jó nekik. Mindenre van valami kifogás, hogy az adott ötlet/módszer/hely miért NEM jó. :D
2016. nov. 17. 21:15
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Menj valami olyan helyre, ahol amúgy nem jársz, nem látnak ott többet, így nincs veszély, hogy utána kinéznek. Próbálkozz valami annyira lazával és viccessel, hogy legalább megnevettesse őket, hogy ne legyen kínos. Így talán lehet bátorságot gyűjteni.

Ha nincs tét, nekem is jobban megy a másokkal való csevej, pedig én aztán elég antiszoc vagyok :D


25/F

2016. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Netes társkereső, ismerősi kör, sőt metró... XD
2016. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Komolyan ennyire általánosságban tudtok csak gondolkodni???

Agyhalál!


A Manci ideírja, hogy neki nem jön be, ha utcán leszólítják. Ezért ti senkit sem szólítotok le az utcán. Pedig lehet, hogy másoknak pont ez jön be.

Ugyanez érvényes a szórakozóhelyekre, parkokra, buszra, könyvtárra, munkahelyre, stb.

Mindre fogja írni valaki, hogy ott ő nem ismerkedik. De más meg igen!

Olyan hely pedig nincs, ahol 100% minden nő vevő lesz a közeledésedre.

2016. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj, leírom neked egyszer:

- Keress egy közösség formáló hobbit, minél fiatalabb vagy, annál könnyebb dolgod lesz.

- Kezdj el barátkozni másokkal.

- Idővel ha szépen lassan kialakul 1 baráti kör és megismered a többieket, akkor elkezded majd megismerni a barátaid barátait.

- A barátaid és az ők barátai között valószínűleg így már vannak lányok.

- Mivel így természetes úton ismersz másokat, ezért sokkal könnyebb építeni a kapcsolatokat.

2016. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!