Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek arról, ha egy huszonéves srác úgy próbálja felkelteni az érdeklődéseteket hogy tudományos témákról és az egyeteméről beszél veletek?

Figyelt kérdés
Meg akarom majd mutatni a kérdést egy ismerősömnek, aki fizikával és csillagászattal kapcsolatos témákat hoz fel szinte mindig ismerkedéskor, hogy okosnak tűnjön és lenyűgözze a lányokat.
2016. szept. 25. 17:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Akinek esze van, az átlát rajta, hogy csak nagyzol, és ez reflexből unszimpatikus.

Aki meg buta, az meg úgy sem sokat ért belőle, nekik mindegy.

2016. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Erről ez jut eszembe. Hát ennyire szánalmas, amikor valaki nem zsigerből okos, csak úgy tesz, mintha: https://www.youtube.com/watch?v=LMD2vUErcYU
2016. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Szeretem ha egy pali okos, de ez önmagában kevés. Az intelligencia meg amúgy a humorban is megmutatkozik, és a viselkedésben is. Ha ez a másik kettő nincs, akkor hiába mesél nekem a fent említett témákról.
2016. szept. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%
Én imádom az asztronómiát, szóval elég jól viselnèk egy olyan udvarlót, aki nem azzal traktál, hogy hány kilót nyom fekve, meg milyen OS van a telefonján.
2016. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%

Ha valóban okos, akkor ott helyben hozzámennék. Életem szerelme egy biológus-fizikus srác volt, akinek két tucat emberre való agya van. Néhányszor randiztunk, de totál aszexuális volt, barátnője sose volt, és nem igazán vágyott családra, így abbamaradt a dolog, és elment az UK-ba okoskodni diploma után. Soha nem lesz hozzáfogható :(


A nagyzolás már nem vált ki belőlem ilyen érzéseket, de felkelti a figyelmemet, és jó poén lenne 2-3 mondattal mattot adni az ilyennek :D

2016. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, az exem sokszor beszélt mindenféle tudományos témákról a randikon is.
2016. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Számomra nincs probléma ezekkel a témákkal, sőt nagyon is jó módszer abban az esetben, ha az adott tudományágat szeretné reklámozni.


Ha magáról szeretne jobb benyomást kelteni, akkor érdemesebb lenne magáról beszélnie, pláne randin vagy kifejezetten ismerkedéskor. Más kérdés, persze, ha egyetemen vagy a baráti körben felmerül a téma és akkor az adott tudásszintjének megfelelően hozzászól, esetleg plusz infót is megoszt velünk, de ha mindezt azért csinálja, hogy felszedjen, az elég kontraproduktív- legalábbis nálam, aki annyira nem értek a fizikához, ezzel nagyjából azt éreztetné velem, hogy buta vagyok hozzá, és valljuk be, ezt senki sem szereti érezni. Meg azért mégsem lehet örökké erről dumálni, ha csak megemlíti és esetleg találunk egy szálat, amihez mindketten érdemben hozzá tudunk szólni, az még tök oké szerintem, de ha másról sem képes beszélni és róla csak ennyit tudok meg, hogy melyik egyetem és melyik szak, akkor az nem túl hatékony ismerkedési módszer.


Jobb lenne, ha magáról beszélne vagy ami még eredményesebb, ha a lányról érdeklődik és arra reagál, amit ő mond. Mindenki szeret magáról beszélni és sokkal szimpatikusabbnak tartjuk azt a személyt, akin őszinte érdeklődést látunk irányunkba (na, találd ki, én milyen egyetemre járok :P ).

2016. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én odáig lennék érte, engem azzal fogott meg az egyik exem, hogy fraktálokról mesélt.


Viszont, ha ezekhez hozzákapcsolná az egyetemét, a tanárait, a szaktársait, a "kapcsolatait" akkor gyorsan elmenne tőle a kedvem. A tanulmányairól mesélhet, de az egyetemét ne istenítse. Számomra ellenszenves az a hozzáállás, amit belenevelnek a gólyákba. Ne az egyeteméért lelkesedjen a hallgató, hanem a tudásért, amit ott szerez.

2016. szept. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%

Én kifejezetten örülnék neki, ha tudományos témákról lenne szó.

Maximálisan partner lennék benne.

Szeretem elsajátítani mások tudását. :)


Az egyetemével kapcsolatban is szívesen meghallgatom. 24L

2016. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Én szeretem az intelligens embereket, és az intelligens emberek nem így ismerkednek.

Egy ilyen kiselőadás közben azon gondolkodnék, hogy az illető bizonyítási kényszeres, szakbarbár, kényszeresen elismerésre vágyó, magát középpontba helyező, vagy csak szimplán nincs annyi szociális érzéke, hogy tudja, miről szól egy első randi.

2016. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!