Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Állítólag nem vagyok csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag nem vagyok csúnya, még sincs barátom, és nem is próbálkoztak nálam. Miért?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy az összes barátnőmnek volt már x pasija, nekem még egy sem?:(( Teljesen kétségbe vagyok esve...19 éves lány létemre. Lehet, hogy most dedósan hangzik, de igen rossz...Rossz hallani, hogy mesélik nekem a csajok, hogy ide meg oda mentek a barátjukkal meg a hasonlók. Nem öltözködök kurv*san, meg swagesen se vagy mi a csodának hívják manapság XD hosszú fekete hajam van, fehér bőrrel. Barna a szemem. Azt mondják, hogy szép vagyok és nem értik miért nincs barátom még. Magamat nem tartom se nagyképűnek se flegmának....sose kaptam olyan visszajelzést hogy ilyen lennék. Néha hisztis vagyok és bedepressziózok....de amúgy kissé csendes, de lehet velem beszélgetni bármiről, segítőkész, kedves vagyok és szeretek barátkozni. Kicsit nehezen nyílok meg. Bulikba ilyesféle helyekre nem járok, mert csak isznak és drogoznak....

Biztosan, hogy bennem is van hiba, de annyit gondolkodtam már rajta és egyszerűen nem jövök rá. Mindennap úgy megyek suliba, hogy ma talán valaki jön és végre.....csak hát ez mindig elmarad://

Légyszíves priviket ne írjatok, itt nem szeretnék ismerkedni.....


2016. nov. 18. 18:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Képet! A barátaid lehet, hogy nem akarnak megsérteni, mi viszont őszintén megmondjuk, hogy jó csaj vagy-e vagy kerülendő!
2016. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövérebb a többi barátnődnél?
2016. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Képet nem szeretnék küldeni. Félek, hogy esetleg felhasználják vagy ismerősnek küldöm xd
2016. nov. 18. 18:05
 4/21 A kérdező kommentje:
172cm és 56kg vagyok. Nem vagyok náluk kövérebb.
2016. nov. 18. 18:05
 5/21 anonim ***** válasza:
Facebookra se raksz ki képet? Mert ott is felhasználhatják ám.
2016. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Lehet látszik rajtad, hogy túl görcsösen akarsz valakit, és ez megijeszti a fiúkat. Vagy ha szép vagy, akkor még olyan is előfordulhat hogy nem hiszik el hogy nincs barátod (ez a legbosszantóbb)


Ne akard siettetni, majd jön. Nekem is viszonylag nehezen indult, aztán most 30 éves koromra már lassan elegem is van belőlük, mert csak jönnek-mennek, 1-2 évente másik :(

2016. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azt hogy látják, hogy görcsösen akarom?:D
2016. nov. 18. 18:08
 8/21 A kérdező kommentje:
De van összesen 3 képem kint, az bőven elegendő. Tudom, hogy felhasználhatják, de mégse olyan mintha itt.
2016. nov. 18. 18:09
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
csendes vagy nehezen nyilsz meg ez nem baj egyébként de így kisebb az esélye hogy összeismerkedel egy pasival vlamint hogy nem jársz bulizni szintén hátrány a bulik az ismerekedés helye manapság rengeteg ismerősöm ott ismerte meg a párját ettől függetlenül ez se baj de buliba ugy is elmehetsz hogy nem drogozol és csak keveset vagy egyáltalán nem iszol
2016. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Jársz sulin kívül valahova? Lehet, hogy pont sulin kívülről lesz barátod, valaki majd csak felfedez magának, ha tényleg olyan jó csaj vagy, amint írtad :) Ne görcsölj rá, majd akkor lesz valaki, amikor nem is számítasz rá. Azért bulizni se ártana, drogozni nem muszáj, full idegenek valszeg meg se kínálnak, 1-2 piába meg nem halsz azért bele :)
2016. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!