Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú, aki rondának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú, aki rondának tartja magát szép lányoknál próbálkozik biztos, hogy elutasítást fog kapni? Fiúk, lányok mi a véleményetek erről, fiúk, akik csúnyának érzik magukat és próbálkoztak már szép lányoknál mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Több önbizalom több esély
2012. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sablon dumának hangzik, de a szépség relatív. Lehet hogy valaki csúnyának látja az adott srácot, lehet hogy egy másik lány viszont meglát benne valamit, ami tetszik neki. Nekem pl a humor és az eredetiség többet számít, mint a külső, így nálam egy "csúnya" pasinak is lenne esélye. (És hát remélem beletartozok a szép lány kategóriába:) ) 22/L
2012. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Linczmajer Réka válasza:
szerintem egy pasinak sokkal több esélye van, ha több az önbizalma, akárhogy is néz ki. nem biztos, hogy el lesz utasítva, ha a személyisége elég érdekes és szerethető. nálam sem a külső a lényeg. :)
2012. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor lányok ti ritka kivételek vagytok, mert én eddig akár hány lánynál próbálkoztam úgy láttam, nem voltam elgé nekik külsőre, hiába kedveltek jellemre.
2012. jún. 8. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Minél érettebb valaki annál valószínűbb ,hogy kevésbé számít neki a külsőd. Ha lehetőségeidhez mérten szép vagy, vagyis ápolt, adsz a külsődre, nem feltétlen divatmajom szintjén akkor teljesen reális eséllyel indulhatsz bármelyik lánynál. De kérdésedre a válasz ha rondának tartod magad és szép lányoknál próbálkozol, valószínű ,hogy elutasítanak. senki sem szereti az önsajnáltató töketlen férfiakat, ha nem vagy magabiztos esély sincs a sikerre, meg ne te döntsd el hogy nézel ki, hanem az akinek meg kell felelj. Ha te elégedett vagy külsőddel (márpedig változtatni nem nagyon tudsz) akkor az már fél siker.
2012. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 23:24


Ebben van igazság. Egyébként a tini lányok elég bunkók és szívtelen tudnak lenni, volt, aki konkrétan beszólt nekem, mert volt képem leszólítani és elkezdett az orrommal sértegetni, tény, hogy nagy orrom van, de volt, akinek már bejöttem így is, szerinte ettől férfias az arcom.

2012. jún. 8. 23:30
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nekem volt egy csúnya barátom, járni akartam vele de ő utasított el, pedig nem vagyok csúnya. L/20
2012. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!