Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők többsége szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége szerint a férfiak 80%-a átlagon aluli külsejű?

Figyelt kérdés

A férfiak nők külsejét pontozó eloszlása viszont reálisabb képet mutat (kevés a csúnya és nagyon szép eloszlása, ellenben a döntő többség a normál)


Itt a cikk:


[link]


2016. nov. 19. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
És itt mindenki beszél angolul vagy mi van?
2016. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Atlagon aluli kulsovel kevesen rendelkeznek szerintem ha csak az arcot es az alakot vesszuk. (Tehat oltozkodesi stilust meg egyeb konnyen valtoztathato dolgokat nem.)
2016. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Mondd már meg nekem, hogy lehet 80% átlagon aluli? :)
2016. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Ez így csak a társkeresőkre igaz, mivel ott egyedül a kép alapján tudják eldönteni, hogy valakit vonzónak tartanak vagy sem. Nem véletlenül mondják, hogy húspiac az egész.

Erre van egyébként még egy jó diagram:

[link]


Viszont az élő, személyes ismerkedésnél sokkal többet nyomnak a latba a belső tulajdonságok (magabiztosság, humor, jó szociális érzék, népszerűség, karizmatikusság stb.)

Persze ezzel az introvertált, szociálisan kalibrálatlan srácok (én is ilyen vagyok) nincsenek sajnos kisegítve.

2016. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Igen, én is úgy látom az életben is, hogy a nők csak a férfiak felső 20%-át találják vonzónak.
2016. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos ez így van,sőt sokszor inkább ez 10% felé tendál,úgy tapasztalom...
2016. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Igen, ezt kell megérteni férfitársaimnak, hogy a nőknek a férfiak csak legjobb pár százaléka kell, az összes többi férfi számukra egyszerűen nem is létezik. Ha tehát nem tartozol a top-pasik szűk körébe, akkor teljesen fölösleges foglalkoznod a nőkkel, az egyetlen dolog amit el tudsz érni, hogy a pénzedért cserébe elviselnek. De akkor is a lehető legminimálisabb punciért cserébe az élete végéig el kell tartanod.
2016. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Jó tudni, hogy azért nem nagyon kapok választ mert "túl jó pasi" vagyok :D. Attól még beszélgetnék lányokkal/nőkkel :)

30/f

2016. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Csak egy kérdésem van. Nektek mi a jó abban, ha mindig ilyen adatokon meg cikkeken siránkoztok? Jobb lesz tőle az életetek?


Ha szerintetek a "nők többsége" szerint a férfiak 80%-a átlagon aluli külsejű, akkor találjátok meg azt a réteget, aki nem így gondolkozik. Egyébként elárulom, elég sok nő vesz körül és közülük soknak olyan pasija van, aki legföljebb is átlagosan néz ki, vagy "csúnyácska". Nekem is tetszett már olyan srác, aki nem volt egy matyóhímzés sok nő szemében, nekem mégis bejött. (Hiba volt, a komplexusai miatt a lelke is rohadt volt szegénynek, de erre csak később jöttem rá.)


Egy kis pozitív hozzáállás sosem árthat. Néha nyissátok ki a szemeteket és úgy járkáljatok az utcán. Látni fogjátok, mennyi "átlagon aluli külsejű" férfi sétál kéz-a-kézben egy nővel. Persze, tudom, hogy a lelketeknek könnyebb, ha nem veszitek ezt észre és inkább jöttök ide siránkozni. Csak ezzel nem oldódik meg semmi.


Üdv, egy szűz átlagos lány aki a pasik többségének szürke egér és nem veszik őt észre (és nem kérek priviket)

2016. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%

#9

"pasik többségének szürke egér és nem veszik őt észre (és nem kérek priviket)"

A nap vicce :D Ja mégsem.

De mit vársz mégis, ha nem is hagyod hogy észrevegyenek?


Egyébként nem hülyeség, amit írtál, de azt felejtetted le, hogy az ilyen srácoknak általában nagyon jó a szociális érzéke. De a magunkfajta introvertált, nem népszerű, szűk szociális körrel rendelkező srácoknak bukó ez a dolog, még jobb kinézet mellett is. Nekünk marad a net, ahol meg kb lehetetlen normálisan ismerkedni, részben a kérésben leírt miatt, részben pedig a nők részéről tapasztalható közömbösség és gőg miatt ("nem kérek privátot" ugye? )

2016. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!