Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párok TÖBBSÉGE tényleg ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párok TÖBBSÉGE tényleg ezen kategóriák szerint vannak együtt: szép-szép, átlagos-átlagos, csúnya-csúnya?

Figyelt kérdés
2016. jan. 7. 21:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
szerintem igen
2016. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
Általában igen. Ami érdekesség, hogy később a jóképű kandúrok mintha lejjebb adnák az igényeiket, már ami a külsőt illeti. (Magyarán szólva rájönnek, hogy a nők szépsége semmit sem ér.)
2016. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Akkor van létjogosultsága a "mindenkinek a saját szintjén KELL keresnie párt magának" teóriának?


Ezért nincs sok srácnak csaja, mert Ő átlagos, de a szép csajok után áhítozik?

2016. jan. 7. 21:31
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltam felmérést. Mit mond a KSH? :-)

Figyi, vagy igen, vagy nem, de az biztos. Én mindenfélét láttam már, nem strigulázom, hogy akkor ez milyen kategóriába tartozik. Ilyenek is vannak, másfélék is vannak. De a nagyon látványosan kirívó esetektől eltekintve a szépség egy szubjektív ízlés szerint meghatározott dolog. Azt tekinted szépnek, ami számodra ismerős, pozitív tapasztalatokat gyűjtöttél általa, és a hatására kellemesen érzed magad.

2016. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"saját szintjén KELL keresnie párt magának"


Igen, de a "saját szint"-ből a kinézet csak egy apró szeletke.

2016. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi kőbe vésve. Zömében talán igen, de láttam már csúnya nőt jóképű férfi oldalán, és nagyon otromba férfit bombázóval is. Átlagos srácot is láttam már szuper nővel, meg átlagos lányt is jó pasassal. Viszont olyat nem láttam még, hogy átlagos ember ronda emberrel :D Érdekes.
2016. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Alapvetően igen, a legtöbb kiegyensúlyozott párkapcsolatban a felek egyike sem érzi azt, hogy ő bármilyen szempontból (külső, intelligencia, akármi) jobb, mint a másik. A külső szemlélő már más kérdés, de aki belülről megéli a kapcsolatot, annak feltétlezem mindenképp lényeges, hogy legalább ugyanazon a szinten legyenek. Egyébként nem, vagy legalábbis nagyon nehezen tudja tisztelni a másikat, és ez egy kapcsolatban pedig igen fontos elem.


Amúgy szerintem nagyon sok pasas azért nem talál magának barátnőt (legalábbis, itt a gyakorin szereplők közül), mert ő magasabb "szinten" keresgél, tehát az lehet, hogy szerinte a lány ugyanolyan nívón van külsejét, akármijét tekintve, mint ő, de a lány szerint meg nem, és innentől kezdve beszélhetünk akármilyen objektív mércékről, biztos nem lesznek egy szinten (fordítva is igaznak tartom ezt, mielőtt még belém kötnétek).


Egyébként olvastam valahol, valamikor egy tanulmányt, ami azt írta, hogy a legsikeresebb párkapcsolatokban a nő egy hangyányit jobban néz ki a férfinál (nyilván saját nemén belüli mércén), de nem sokkal- tehát ha pl 10es skálán nézzük, akkor max 1-2 pontnyi eltéréssel. Nem tudom, mire alapozzák, csak gondoltam, megosztom veletek ezt a halovány emlékmorzsám valamelyik netes oldal bölcsességeiből (mert mint tudjuk, ami a neten fenn van, az mind igaz).

2016. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Úgy kb.
2016. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a többség nem ezen kategóriák szerint van együtt.

Nekem egyébként az az érzésem, hogy a kinézetbeli hasonlóságot részben a hasonló életstílus és értékrend eredményezi.

A hőstestű sportembernek nem sok közös élménye lesz a folyton otthon ücsörgő, nassoló puhánnyal. Aki sokat ad arra, hogy megfeleljen a közízlésnek, beleértve az igényes, szép megjelenést, az nem sok vonzót fog találni egy borzas hippi értékrendjében. Stb, stb.

2016. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%

ez mindig is így volt, de nem csak a külsővel, hanem régebben még a származással is.

szóval manapság inkább a külső ami befolyásolhatja a párválasztást, no meg az egzisztencia.

bár az egzisztencia kérdése inkább a felszínes emberek értékrendje, ezért mondjuk nem hibáztatom őket, mert a mai kor sajnos megkívánja az anyagi jólétet.

régebben azért nem volt ennyire lényeges, de hát a jelenből kell építkezni, mert a múltból nincs értelme "régen mások voltak az emberek"

50 év múlva majd mi leszünk a "mások" minden kornak megvan a maga előnye és hátránya.

egyébként pedig mindenki tisztában van az adottságaival, én jóképűnek tartom magam, meg mások is annak tartanak, és jólesik mikor a családból vagy haveri körből megdicsérnek milyen szép párt alkotunk a barátnőmmel, aki egy nagyon helyes és csinos nő.

2016. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!