Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Óriási igénynek számít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási igénynek számít, hogy egy csajnak legyen ápolt a fogsora és ne legyen büdös lehelete?

Figyelt kérdés
Az ápolt alatt nem a hófehér, totálisan szabályos fogsort értem, hanem csak azt, hogy csókolózás közben ne a kesze-kusza fogait érezzem, ne legyen rossz foga és figyeljen oda a leheletére. Utóbbi érdekében és minden alkalommal, mielőtt elmegyek otthonról Listerine szájvizet használok, enélkül nem is mernék emberek közé menni. A hajammal is sokat foglalkozok és konditerembe is járok. Illetve évekig jártam fogszabályzásra, így apró esztétikai hibával, de szabályosnak mondható a fogsorom. Én sem vagyok egy átlagos pasi, sőt (alacsony és gebe vagyok), de teljesen evidensnek tartom, hogy egy lány figyeljen oda a szájhigiéniára (mint ahogy a pasiknak is ezt kellene tennie még sincs így). Ez reális igénynek számít az én esetemben, vagy barátkozzak meg azzal a gondolattal, hogy hiába az igényességem, az általam nem befolyásolható genetikai adottságaim miatt totál felesleges ez a nagy igyekezet a külsőm fejlesztése céljából és kénytelen vagyok szó szerinti igénytelen csajjal beérnem. Normál esetben az igénytelenséget és a genetikai szerencsétlenséget nem szabadna egy kalap alá venni, de úgy látszik a férfiaknak tényleg egy jóval magasabb szintet kell megütniük, mint amit az adott kiszemelt lány képvisel. Legalábbis én eddig ezt tapasztaltam.

2016. nov. 19. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Magyar lányok 10/9 büdös a szájuk meg rossz foguk van.
2016. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Egy igényes csajnak tuti nem büdös a szája,, nem tudom, te kikkel/hol ismerkedsz kérdező...
2016. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A büdös száj, inkább, valami betegségre utal. Nyitott gyomorszáj, vagy valami más.
2016. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Milyen érdekes, hogy eddig mindig olyan kérdés volt pasik részéről, hogy nem-e gáz, ha hiányos egy kicsit és sárgás a fogsora?

Most hirtelen a lányok vannak előpécézve, még csak nem is lánykérdező formájában.

Mi bajotok van? Már mindenbe bele köttök, csak mert lúzerek vagytok?

Legalább van konkrét példád, hogy találkoztál ilyen lánnyal, vagy ennyire unatkozol, hogy ilyeneket találj ki?

2016. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs sikerem a lányoknál, de ennek ellenére ezt a kérdést én sem igazán tudom hova tenni. A lányok mellett szóljon, hogy a legtöbb ad magára, igényes. Nagyon ritka szerencsére a büdös lány. Sőt, én szinte csak igényes lányokkal találkozom tömegközlekedésen, egyéb helyeken.
2016. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem igaz, hogy 10-ből 9 lánynak igénytelen a fogsora.


Nekem nincs egyetlen lyukas fogam sem, gyökérkezelt/tömött sincs, nem hiányzik egy sem.

Esztétikai hiba sincs, viszont a harapásom rossz, ezért fogszabályzót hordok jelenleg.

Alig ismerek lányt, akinek rosszak a fogai, sőt, a legtöbb csaj ismerősömnek teljesen rendben van. Több fiút ismerek, akinél gondok vannak, már elnézést...

2016. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyan csajt, akinek 26 évesen több gyereke van, mint foga, és valóban iszonyatosan igénytelen.

Ha a kérdező eljutott odáig, hogy beérje vele is, akkor kizárt dolognak tartom, hogy egyedül a magasságával lenne probléma!

2016. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
A fogápolással egyetértek, nálam is alap, hogy legyen ápolt és szép fogsora a páromnak, nekem is az van. Viszont csak ennyitől nem hiszem, hogy egy előnytelen kinézetű pasinak fullos csinos nőt kéne elvárnia. Egy csúnya lánynak is lehet ápolt fogsora, akár azzal is beérhetnéd.
2016. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy budos szaju csajom sem volt es 36 ev alatt egyszer ranidztam egy csajjal akinek budos volt a szaja,de ennyi, az osszes tobbi tendben volt. Fogalmam sincs, h hol ismerkedsz.
2016. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!