Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ismerkedtek, ezek közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedtek, ezek közül melyiket találjátok elfogadhatónak és nem elfogadható tulajdonságnak? Izzadós belső comb, kellemetlen hónaljszag sokszor, büdös láb, erőteljes nemi szerv "illat"? Kérlek írjatok nemet és kort is!

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyik sem elfogadható.

Ezek mind olyan dolgok, amik ápoltsággal megszüntethetőek.

2016. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik zavarna.

Ezek közül csak az izzadós belső comb az, amiről nem tehet valaki. Az összes többi megszüntethető.

2016. nov. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rendszeresen rendeltetésének megfelelően kéne használni a fürdőszobát és piperetermékeket.

(Egyedül az izzadás, amiről nem tehet, de a szagok ellen igen.)

2016. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kellemetlen, szúrós szagokról van szó, ami nekem, az én érzékszervemnek kellemetlen, akkor az utolsó 3 ki van zárva, akkor is, ha szervi oka van, bocsi. Az izzadós belső comb nem.
2016. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyik se elfogadható, szerencsére ilyen emberrel nagyon ritkán találkozni
2016. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindegyik undi.. talán a nuni már annyira lent van, hogy fent nem érezném, és így szex mehet :D
2016. nov. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is küzdöttem ezzel a "szag" problémával (hónaljszag), ezért én megértem, ha nehéz tenni ellene, vagy csak kevés eredménnyel. Ja és ennek ellenére, nekem is vannak párkapcsolataim. Szerintem egy bizonyos fokig tolerálható. Szerintem ha van kémia, akkor elfogadja ezt az ember párja. Én két dolgot nem bírok elviselni egyedül, szájszagot és a lábszagot, (a nemi szervet pedig meg lehet mosni, akció előtt), a többi szag jöhet... (persze csak akkor, ha tényleg tesz ellene és csak annyira sikerül neki, azért a büdösborzokat én sem szeretem) :)
2016. dec. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!